ZOTAC GAMING prezentuje karty z serii GeForce RTX 3060

 

ZOTAC Technology Limited, producent innowacyjnych rozwiązań komputerowych, z dumą prezentuje nową serię kart graficznych ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 3060 opartą na zaawansowanej architekturze NVIDIA Ampere. W jej skład wchodzą trzy modele – AMP White Edition, Twin Edge OC i Twin Edge.
Dzięki efektywnej i bardzo wydajnej architekturze oraz drugiej generacji NVIDIA RTX™ karty z serii GeForce® RTX 3060 oferują niesamowite możliwości – Ray Tracing, wsparcie dla NVIDIA DLSS oraz innych technologii. Ceny tych modeli będą zaczynać się od 329$.
Karty z serii RTX 3060, podobnie inne karty RTX 30, obsługują najnowsze, innowacyjne rozwiązania: NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i NVIDIA Broadcast. Ich działanie poprawia wydajność oraz jakość wyświetlanego obrazu. Technologie te, w połączeniu z ray tracingiem działającym w czasie rzeczywistym, stanowią podstawę platformy do gier jaką jest GeForce. Zapewniają one niezrównaną wydajność i przydatne funkcje w grach.
AMP WHITE EDITION
Śnieżnobiała karta graficzna została fabryczne podkręcenia. Mierzy ona zaledwie 231,9 mm długości oraz oferuje chłodzenie IceStorm 2.0, które obsługuje takie funkcje jak FREEZE Fan Stop i Active Fan Control. Karta jest wyposażona w podwójny 90-milimetrowy i 11-łopatkowy wentylator, szeroki aluminiowy radiator typu fin-stack oraz pięć 6-milimetrowych miedzianych rurek dla maksymalnego odprowadzania ciepła. Dopasowana metalowa płyta tylna i oświetlenie LED z logo sprawiają, że całość prezentuje się bardzo estetycznie.
TWIN EDGE (OC)
Twin Edge OC i Twin Edge łączą w sobie wydajność i prostotę. To kompaktowe karty o długości 224,1 mm. Zastosowano w nich chłodzenie składające się z szerokiego aluminiowego radiatora typu fin-stack połączonego z trzema miedzianymi rurkami o średnicy 6 mm. Podwójne, 11-łopatkowe wentylatory o średnicy 90 mm zapewniają o 10% większy przepływ powietrza niż konstrukcje poprzedniej generacji. Karty te także korzystają z funkcji FREEZE Fan Stop i Active Fan Control.
GET AMPLIFIED
Najnowsza wersja programu ZOTAC GAMING FireStorm Utility pozwoli dostosować i monitorować procesor graficzny, a także kontrolować prędkość wentylatora za pomocą funkcji Active Fan Control.
DOSTĘPNOŚĆ

Karty z serii ZOTAC GAMING GeForce RTX 3060 trafią do sprzedaży w drugiej połowie lutego 2021 roku.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl