Zostań operatorem mecha bojowego w ArmZ VR – niezwykle dynamicznym wave shooterze, który zadebiutuje we Wczesnym Dostępie już 28. marca tego roku!

 

Załóż gogle VR, chwyć w dłonie kontrolery i przygotuj się do objęcia kontroli nad ARMZ – ciężko opancerzoną machiną wojenną przyszłości. ArmZ VR pojawi się we Wczesnym Dostępie na Steam 28. marca. Kopie preview czekają.

Myśl szybko, strzelaj szybciej, ale nie zapominaj o taktyce w tym szaleńczo dynamicznym wave shooterze, w którym wcielasz się w operatora ciężkozbrojnego mecha bojowego. Broń bram miasta za wszelką cenę. W przeciwnym razie przeklęte kreatury rodem z samego dna post-apokaliptycznego piekła rozedrą Cię na strzępy, przedrą się przez bramę i zetrą z powierzchni ziemi te niedobitki ludzkości, którym udało się przetrwać wojnę.

Dodaj ArmZ VR do swojej listy życzeń na Steam: https://store.steampowered.com/app/952930/ArmZ/, żeby przygotować się do finalnej bitwy, która zadecyduje o losie ludzkości.

O ARMZ VR

Witaj w rzeczywistości, w której technologia ostatecznie przypieczętowała nasz los, a świat po raz kolejny pogrążył się w chaosie globalnej wojny. Ci z nas, którym udało się przetrwać, zamieszkali zrujnowane miasta, które od pustkowi opanowanych przez zdegenerowane kreatury oddzielają potężne, metalowe bramy. Jedyną rzeczą, która chroni nas przed nimi są potężne, bojowe mechy o nazwie ARMZ. Ale, żadna maszyna, nie zależnie od tego, jak potężna, nie byłaby skuteczna bez CIEBIE, jej operatora.

ArmZ to diabelnie dynamiczny wave shooter, w którym wcielasz się w operatora gigantycznego, ciężkozbrojnego Mecha Bojowego! Twój cel? Obrona bram miasta przed nieustannymi atakami hord istot będących przerażającą hybrydą pomiędzy człowiekiem, a maszyną. Możesz być pewien, że wróg rzuci przeciwko Tobie cały swój arsenał oraz umiejętności bojowe, a jeśli będzie trzeba poświęci własne życie, byle tylko unicestwić Ciebie i to, co pozostało z rasy ludzkiej.

Na szczęście Ty masz coś, czym Twoi wrogowie nie dysponują. ARMZ – jedyną w swoim rodzaju machinę wojenną, która dostosowuje się do Twojego stylu walki. Nie jesteś zwolennikiem wydumanej taktyki, strategii i planowania swoich działań kilka ruchów naprzód? Łap za broń, zastosuj ogień zaporowy i dosłownie zasyp pole walki gradem kul tak, żeby żaden paskudny wraży łeb nie wystawał więcej ponad powierzchnię ziemi.

Walka w stylu „Rambo” to nie koniecznie to, co lubisz najbardziej? I bardzo dobrze! Bo tak się składa, że robotyczne ramiona Twojego mecha potrafią znacznie więcej niż tylko miarowo naciskać spust. Używaj ich jak tarczy, osłaniając się przed nadlatującymi bombami. Złap za harpun, a potem eliminuj nim wrogów z dystansu. Albo przyciągaj ich do siebie, rozgniataj na miazgę, patrz jak krwawią i wyrzucaj to, co z nich zostanie. A potem ciesz się widokiem pozostałych przy życiu wrogów, których Twoje małe, przerażające przedstawienie, dosłownie zmrozi z przerażenia. A kiedy sytuacja na polu walki zrobi się naprawdę zła, poczekaj aż wataha niemilców znajdzie się w zasięgu materiału wybuchowego, a następnie wywołaj jego eksplozję i ciesz się widokiem piekła, które rozpęta się w efekcie.

I lepiej, żebyś był przygotowany do właściwego korzystania z dostępnego arsenału i technik obrony, bo jednego możesz być pewien. Każdy z przeciwników, którym będziesz stawiał czoła – od ciężko opancerzonych Strażników dysponujących potężnymi młotami i ogromnymi tarczami, po latających Skoczków, zrzucających bomby; wykorzysta cały swój zestaw umiejętności oraz zastosuje różne strategie ataku i obrony, żeby tylko zyskać nad Tobą przewagę. Skuteczne odparcie natarcia będzie więc wymagało od Ciebie wykazania się sprytem, zmysłem taktycznym i refleksem.

Walkę możesz toczyć zarówno stojąc, jak i siedząc, ale nigdy nie wolno Ci zapomnieć o ciągłej konieczności rozglądania się wokół siebie oraz używania broni w obu dłoniach jednocześnie, bo tutaj śmierć może nadejść dosłownie zewsząd. „Oczy dookoła głowy”. Tylko takie podejście do rozgrywki zapewni Ci sukces w walce. Podobnie, jak dokonanie właściwego wyboru broni przed rozpoczęciem starcia oraz właściwe decydowanie o sposobie i kolejności eliminowania celów w trakcie jego trwania. Sytuacja na polu walki zmienia się dynamicznie, co wymaga szybkiego podejmowania decyzji i wykazywania się sprytem tak, żeby w danym momencie zastosować najbardziej efektywną taktykę ofensywno-defensywną.

GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI:
  • Poczuj, jak to jest zasiąść za sterami, olbrzymiego mecha bojowego;
  • Spróbuj swoich sił w tym dynamicznym, taktycznym wave shooterze, który przetestuje Twój spryt i refleks;
  • Wybieraj spośród różnych broni, które najlepiej będą odpowiadały Twojemu stylowi walki;
  • Walcz ze zróżnicowanymi przeciwnikami, z których każdy ma odmienne umiejętności i strategię bojową;
  • Staw czoła wrogom w trzech, zróżnicowanych obszarach tego post-apokaliptycznego, umierającego świata;
  • Broń, polegnij, powtórz. Trenuj swoje umiejętności tak długo, aż żadna więcej kreatura nie będzie w stanie sforsować bram miasta!
ArmZ VR będzie dostępne na PC VR (HTC Vive, Oculus Rift) we Wczesnym Dostępie na Steam 28. Marca, w cenie $14,99.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl