Zostań najeźdźcą z obcej planety w X-Morph: Defense. Ta unikalna mieszanka tower defense i strzelanki właśnie rozpoczęła inwazję na Nintendo Switch™.

 

21. lutego, godzina 15:00 po południu. Ta data zapadnie w pamięć ludzkości. To właśnie w tym momencie rozpoczęła się inwazja X-Morph: Defense na konsolach Switch. Odwiedź sklep Nintendo i pokonaj Ziemian już dziś.

Otrzymałeś zaszyfrowaną wiadomość, która po rozkodowaniu głosi: „Głupi Ziemianie! Walczą między sobą o zasoby swojej własnej planety, kiedy my, gatunek X-Morph, od dawna wiemy, że nie na tym polega sekret skuteczności. Tylko zjednoczeni jesteśmy w stanie skolonizować cały wszechświat, w tym Ziemię. Zatem dołącz do nas i bądź naszym liderem. Pamiętaj, że ludzie ze wszystkich sił będą starali się pokrzyżować nasze plany. Obejmij dowództwo nad naszymi siłami, kolonizuj i plądruj planetę. Broń naszych śmiercionośnych maszyn, dopóki nie obejmą zasięgiem całego świata. Połóż kres ludzkości i spraw, by X-Morph stał się nowym dominującym gatunkiem na Ziemi.”

Odwiedź Nintendo eShop: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/X-Morph-Defense-1505835.html, zamów grę już teraz i sprawdź swoje przywódcze zdolności.

O GRZE:

Niezidentyfikowany obiekt ląduje na Ziemi nieopodal ludzkich siedlisk w Afryce Południowej. Na miejsce zdarzenia zostają wysłane jednostki szybkiego reagowania. Pierwszy kontakt z obcą cywilizacją nie idzie jednak po myśli mieszkańców Ziemi. Posłane na miejsce radiowozy i helikoptery zostają natychmiast rozbite w pył przez obcych. Ich baza zaczyna się rozrastać, a Ziemię zaczyna pokrywać dziwna, metaliczna narośl. Rozpoczyna się walka ludzkości o przetrwanie.

W X-Morph: Defense wcielasz się w  przedstawiciela rasy obcych, którzy najeżdżają ziemię aby splądrować jej zasoby. Planuj w trybie budowy, wybierając spośród różnych typów wież lub rzuć się bezpośrednio w środek bitwy. Buduj labirynty dla nacierających wrogów w środowisku które daje niespotykaną swobodę planowania. Demoluj budynki i zawalaj mosty aby wspomóc swoją obronę lub po prostu napawaj się spektaklem niespotykanego zniszczenia. Władaj szerokim wachlarzem unikatowych broni i używaj strategii jakich jeszcze nie było w tym gatunku gier.

GŁÓWNE CECHY GRY:
•    Oparte na fizyce środowisko gry podlegające pełnej destrukcji;
•    Blisko 30 rodzajów zróżnicowanych przeciwników, atakujących z lądu i powietrza;
•    Główna kampania oferująca kilkanaście godzin napędzanej adrenaliną rozgrywki, wzbogacona trzema, bogatymi DLC;
•    Spektakularne starcia z wymagającymi bossami;
•    10 dodatkowych poziomów  dostępnych w „Trybie Przetrwania”;
•    Liczne typy broni, wież i ulepszeń wpływających na strategiczną głębię rozgrywki;
•    Kompletnie zniszczalne otoczenie i nowatorskie mechaniki tower defense;
•    Gwiazdorska obsada aktorów podkładających głosy w grze – Michael McConnohie, Natalie Roers, Ryan Laughton i Tori Kamal;
•    13 dostępnych wersji językowych.
Kliknij TUTAJ, by odwiedzić sklep Nintendo i zagraj w X-Morph: Defense już dziś.

X-Morph: Defense właśnie w tej chwili rozpoczęło inwazję na Nintendo Switch. Grę w cyfrowej wersji podstawowej można nabyć w cenie $19,99, zaś w wersji Complete Edition obejmującej wszystkie wydane wcześniej DLC, w cenie $29,99. Dodatkowo wydanie Complete Edition można zakupić zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Za dystrybucję kopii fizycznych w Europie odpowiada Avance Discos™. Dystrybucją kopii cyfrowych na terenie Japonii zajmuje się Teyon Japan™.

Gracze PC od dziś mogą się również cieszyć wersją X-Morph: Defense Complete Edition, która dostępna jest na GOG.com: https://www.gog.com/game/xmorph_defense_complete_edition w cenie 99,99 zł. To wydanie, poza tym, że jest tradycyjnie DRM FREE, zawiera również trzy udostępnione dotychczas dodatki (European Assault, Survival Of The Fittest i Last Bastion), jak również oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Pawła Stelmacha oraz zestaw tapet i avatarów.

Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl