Zobacz ‚Serca i umysły’ w grze Homefront: The Revolution na nowym zwiastunie ‚Ignite’

 

Zobacz jak zmienia się okupowana Filadelfia, której mieszkańcy zaczynają walczyć z siłami KAL.

Wydawnictwo Techland, Deep Silver i Dambuster Studios prezentują dziś wyjątkową funkcję gry, ‘Serca i umysły’, która jest motorem napędowym postępu w Homefront: The Revolution. Równocześnie przedstawiamy nowy zwiastun pt. ‘Ignite.’

Wcielając się w członka ruchu oporu, Ethana Brady’ego, musisz zainspirować ludność do przeciwstawienia się brutalnemu okupantowi i wzniecić rewolucję. ‘Serca i umysły’ odzwierciedlają siłę, która tkwi w mieszkańcach Żółtych Stref okupowanej Filadelfii. Akcje takie jak niszczenie infrastruktury KAL zwiększają ten wskaźnik.

Wraz ze wzrostem wskaźnika ‘Serc i umysłów’, otwarty świat gry będzie się zmieniał na oczach gracza. Niegdyś wystraszeni mieszkańcy dołączą do ruchu oporu i będą ramię w ramię walczyć z okupantem. Na dotychczas zamkniętych ulicach rozgorzeje otwarty konflikt.

Najnowszy zwiastun ‘Ignite’ do gry Homefront: The Revolution dostępny jest pod poniższym linkiem:

https://youtu.be/bYyyorIXFE8

 

Ravcore Cyclone – test i recenzja myszki dla graczy

 

Homefront: The Revolution w Polsce wydaje Techland. Gra będzie miała premierę w dniu 20 maja 2016 na platformach: PC w cenie 159,90 zł oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One (259,90 zł).

___________________________________________________________

O HOMEFRONT: THE REVOLUTION

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanina w otwartym świecie, gdzie musisz poprowadzić Ruch Oporu w walce z przeważającymi siłami wroga.

Żywy i otwarty świat, który zmienia się w zależności od twoich akcji. Ty i twoja komórka Ruchu Oporu może wzniecić powstanie na ulicach I zmienić okupację w rewolucję w miarę jak uciśnieni cywile podejmują walkę.

Wróg ma niekwestionowaną przewagę – zaawansowaną technologię, siłę ognia, ciężkie pancerze i wsparcie powietrzne. Musisz nauczyć się sztuki partyzantki – zasadzek, sabotażu, infiltracji oraz podstępu, by prowadzić walkę na przedmieściach Filadelfii.

Kampania dla jednego gracza to dopiero początek. W trybie współpracy możesz stworzyć ze znajomymi własny Ruch Oporu i zostać bohaterami rewolucji.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Cechy charakterystyczne gry:

  • Zbadaj w trybie pierwszej osoby żyjący, prawdziwie otwarty świat wykreowany z wykorzystaniem oszałamiających możliwości CRYENGINE
  • Zasmakuj partyzantki! To nie jest liniowa gra akcji, tutaj musisz nauczyć się korzystać z zasadzek, infiltracji podczas dynamicznych nieoskryptowanych starć.
  • Rozwijaj Ruch Oporu – rekrutuj powstańców, twórz bazy i kryjówki, przejmuj I dostosowuj śmiercionośne bronie oraz twórz własne egzemplarze na potrzeby Guerrilla Tool Kit
  • Wznieć Rewolucję – od prześladowanego obywatela do lidera rewolucji, epicka historia drugiej Wojny o Niepodległość w kampanii dla jednego gracza. Dynamiczni, ewoluujący świat reagujący na twoje czyny i powstający do walki z okupacją.
  • Sieciowy tryb współpracy – stwórz ze znajomymi komórkę Ruchu Oporu I zdobywajcie reputację na bohaterskiej drodze ku rewolucji.
źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3908 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl