Yet Another Zombie Defense HD – popularna zręcznościowa strzelanka od Awesome Games Studio pojawi się na Nintendo Switch™ w 2019 roku!

 

Po przekroczeniu miliona sprzedanych kopii na PC i Xbox One armia nieumarłych zmierza teraz w kierunku Nintendo Switch. A zatem rozgrzewajcie kciuki, ustawiajcie barykady i trenujcie umiejętności przetrwania, bo wraz z nadejściem roku 2019. i rozpoczęciem inwazji, na jakiekolwiek przygotowania będzie już za późno. 
Zombie… Zombie wszędzie… I nie zjawiły się tu, żeby podyskutować o prawach obywatelskich nieumarłych przy filiżance herbaty. O nie. Przyszły, żeby kąsać, rozrywać na strzępy, pożerać i urządzić sobie ucztę, na której głównym daniem jest Twój mózg. W związku z tym masz dwie możliwości. 1. Poddać się i zginąć. 2. Walczyć i zginąć. Różnica? Ranking najlepszych graczy rzecz jasna!

Właściwe przygotowanie to klucz do przetrwania zombie apokalipsy. Zapraszamy więc do obejrzenia wideo instruktażowego, które pokaże, co Cię czeka w 2019 roku.

Gra jest już dostępna na Steam (https://store.steampowered.com/app/674750/Yet_Another_Zombie_Defense_HD/) oraz Xbox One (https://www.microsoft.com/en-US/p/yet-another-zombie-defense-hd/c0988kfjn8bl), a za kilka miesięcy będzie można ją również nabyć na Nintendo Switch.

O GRZE:

Yet Another Zombie Defense HD to zręcznościowa strzelanka z widokiem z góry, w której oprócz szybkiego oka i zwinnych palców liczy się zmysł taktyczny. Musisz się dobrze przygotować zanim zapadnie noc i ciemność ogarnie świat wokół ciebie – zbuduj barykady i umocnienia, kup broń palną i amunicję, ustaw wieżyczki strzelnicze i przeżyj tak długo jak to tylko możliwe. Każda noc wymagać będzie od ciebie sprytu, taktyki i celnego oka, bo z każdą falą zombie siły ciemności są coraz silniejsze. Niech cię popamiętają zanim staniesz się jednym z nich!

W grze chodzi o jedno – o przetrwanie nadciągających stworów z piekła rodem. Za każdym razem gdy zapada noc, budzi się zło i nic tego nie zatrzyma. Wiesz że to walka o przegraną sprawę – siły zła są obezwładniająco liczebne i prędzej czy później ugniesz się pod ich naporem… Ale skoro tak sprawy się mają, przynajmniej możesz zadbać o to, by odejść na swoich warunkach, w dobrym stylu – dziesiątkując hordy potworów zanim cię dorwą! Liczy się tylko jedno – ile nocy jesteś w stanie przetrwać?

GŁÓWNE CECHY YET ANOTHER ZOMBIE DEFENSE HD:

  • Lokalny i sieciowy co-op do czterech graczy jednocześnie? Pewnie! Zabijanie zombie w pojedynkę jest fajne, ale ze znajomymi jest nawet 4 razy lepsze!
  • Ustawiaj ulubione rodzaje broni na zautomatyzowanych wieżyczkach oraz zastawiaj pułapki – zrób wszystko żeby przetrwać noc.
  • Broń, broń i jeszcze więcej broni! Masz do dyspozycji prawdziwy arsenał – strzelby, wyrzutnie rakiet, miotacze ognia i wiele więcej – do wyboru, do koloru!
  • Wybierz swój ulubiony tryb gry:

– Obrona,
– Niekończąca się noc,
– Deathmatch.

  • Konkuruj z innymi i zostań liderem rankingów!
  • Zoooombieeee! Kto z nas nie lubi od czasu do czasu rozwalić kilku nieumarłych?
  • I czy już wspominaliśmy o broni? Serio, do dyspozycji otrzymasz potężny arsenał!

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na oficjalnej stronie studia: http://www.awesomegamesstudio.com.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl