XRM570 Nighthawk Pro Gaming w Polsce

 

Router i system WiFi XRM570 Nighthawk Pro Gaming z oprogramowaniem DumaOS pozwala zarówno na swobodę grania, jak i przesyłania strumieniowego z dowolnego miejsca w domu, zapewniając przy tym lepsze wrażenia podczas rozgrywek online.

 

Router i system WiFi XRM570 Nighthawk Pro Gaming to kolejna propozycja gamingowa od NETGEAR dla tych wszystkich, którzy cenią płynniejsze i lepsze wrażenia w grach online.

 

Dzięki technologii Beamforming+ gracz może być tu spokojny o niezawodność i stabilność połączenia z siecią WiFi. Ci zaś, którzy wolą tradycyjne połączenie przewodowe, skorzystać mogą z 6 gigabitowych portów, które pozwalają na łączność czy to z komputerem PC, czy z konsolą Xbox, PlayStation bądź Nintendo Switch. Nie bez znaczenia jest tu dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz oraz funkcja ABB (Anti-Buffer Bloat), które wspólnie porządkują ruch w sieci i nadają mu określone priorytety.

 

Co ważne, najnowocześniejsze oprogramowanie DumaOS i wydajny system sieci WiFi pozwala XRM570 na zminimalizowanie pingu i opóźnień oraz grę z najwyższą szybkością z dowolnego miejsca w domu. Warto podkreślić, że dedykowany przesył wsteczny systemu WiFi rozszerza stabilną sieć na cały dom i zapewnia szybsze połączenie niż tradycyjne wzmacniacze. Z kolei dynamic funkcja QoS (Quality of Service) pozwala automatycznie określać priorytety przepustowości z nastawieniem na między innymi gry online. Filtr geograficzny umożliwia zaś zablokowanie zwiększających opóźnienia serwerów.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3851 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl