Xiaomi Mi Max 2 – recenzja smartfona

Co prawda Mi Max 2 swoją premierę miał jakiś czas temu, ale w przypadku testów smartfonów może to i lepiej? W końcu z czasem ich wydajność spada, zaczynają być wręcz irytujące… Po przesiadce na iOS w 2014 roku stwierdziłem, że nigdy więcej nie chcę telefonu z androidem ale nie można przejść obojętnie kiedy non-stop słyszy się słynną frazę. A więc dzisiaj sprawdzimy – Xiaomi lepsze?

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziemy oczywiście sam smartphone, ładowarkę – kabel z końcówką USB typu C, kluczyk do otwierania tacki na karty oraz kartę gwarancyjną CK Mediator.

Wygląd i wykonanie

Telefon jest smukły, elegancki i nowoczesny. Cały front został pokryty szkłem. Znajdziemy tu, oczywiście ekran, głośnik, aparat przedni oraz diodę. Poniżej ekranu zostały umieszczone 3 przyciski – wstecz, home oraz menu. Na prawej krawędzi producent zdecydował się umieścić przyciski kontroli głośności oraz przycisk power. Na przeciwnej krawędzi została umieszczona jedynie tacka na kartę pamięci. Na górze znalazło się złącze słuchawkowe, a na dole głośniki, mikrofon oraz port USB-C. Plecy telefonu zostały wykonane z czarnego metalu. W rogu umieszczono diodę oraz aparat. Nieco niżej, po środku znalazło się miejsce dla czytnika linii papilarnych, a jeszcze niżej znajduje się niewielkie logo producenta.

O Jakub Laskowski 149 Artykuły
Pasjonat sprzętu komputerowego, gier i wszelkich gadżetów.