X-Morph: Defense – niezwykłe połączenie tower defense i strzelanki już dostępne w zamówieniach przedpremierowych na Nintendo Switch™!

 

Nadchodzi czas inwazji. X-Morph: Defense od EXOR Studios pojawi się na Nintendo Switch już 21. lutego. Grę można zamawiać przedpremierowo już teraz.

Obca forma życia właśnie ląduje na Ziemi i raczej nie ma ochoty na pertraktacje. Planeta wypełnia się śmiercionośnymi maszynami, za pomocą których przybysze chcą zdominować całą ludzką cywilizację i zapanować nad światem. To nie wszystko – TY jesteś ich liderem! Pamiętaj więc, że ludzie z całych sił będą próbowali udaremnić Twoje plany. Broń bazy kosmitów korzystając z szerokiego arsenału broni i wieżyczek wojennych. Stawiaj je i modyfikuj w dowolny sposób tak, by efektywnie odpierać siły wroga. Niszcz otoczenie, by kontrolować każdy krok przeciwnika. Pokonaj Ziemian i przejmij ich planetę.

A jeśli spodobało Ci się to, co właśnie zobaczyłeś, to nie czekaj! Już dziś złóż zamówienie przedpremierowe na grę w sklepie Nintendo: https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/X-Morph-Defense-1505835.html i skorzystaj z 20% obniżki.
Zamówienie można złożyć zarówno na podstawową wersję gry kosztującą w pełnej cenie $19,99, jak również na X-Morph: Defense Complete Edition. Wydanie dostępne za $29,99, które poza samą grą, obejmuje również wszystkie 3 wydane dotąd DLC. Obie edycje gry zostały objęte promocją przedpremierową.

O GRZE

X-Morph: Defense to unikatowe połączenie strzelanki i strategii tower defense. Wciel się w rolę X-Morpha – przedstawiciela rasy obcych, którzy najeżdżają Ziemię. Plądruj zasoby, stawiaj zasieki i korzystaj z jedynego w swoim rodzaju arsenału broni i strategii wojennych znanych tylko rasie X-Morphów. Ścieraj w pył mosty, budynki i całe miasta, aby wzmocnić swoją obronę lub po prostu poddaj się szałowi niczym nieograniczonej, ukazanej w najdrobniejszych szczegółach destrukcji. Władaj szerokim wachlarzem broni i używaj strategii jakich jeszcze nie było w tym gatunku gier.

X-MORPH: DEFENSE – GŁÓWNE CECHY GRY:

 •  Oparte na fizyce środowisko gry podlegające pełnej destrukcji;
  •    Blisko 30 rodzajów zróżnicowanych przeciwników, atakujących z lądu i powietrza;
  •  Główna kampania oferująca kilkanaście godzin napędzanej adrenaliną rozgrywki, wzbogacona trzema, bogatymi DLC;
  •    Spektakularne starcia z wymagającymi bossami;
  •    10 dodatkowych poziomów  dostępnych w “Trybie Przetrwania”;
  •    Liczne typy broni, wież i ulepszeń wpływających na strategiczną głębię rozgrywki;
  •    Kompletnie zniszczalne otoczenie i nowatorskie mechaniki tower defense;
  •  Gwiazdorska obsada aktorów podkładających głosy w grze – Michael McConnohie, Natalie Roers, Ryan Laughton i Tori Kamal;
  •    13 dostępnych wersji językowych.

X-Morph: Defense pojawi się na Nintendo Switch 21. lutego. Gra w cyfrowej wersji podstawowej dostępna będzie w cenie $19,99, zaś w wersji Complete Edition obejmującej wszystkie wydane wcześniej DLC, w cenie $29,99. Dodatkowo wydanie Complete Edition będzie można zakupić zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Za dystrybucję kopii fizycznych w Europie odpowiada Avance Discos™. Dystrybucją na terenie Japonii zajmie się Teyon Japan™.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl