Wspieramy polskie farmy – najnowszy Symulator Farmy 2016 już dziś na rynku

 

Symulator Farmy 2016 to najnowsza gra z bestsellerowej serii o tematyce rolnej. Wszyscy miłośnicy uprawy roli i entuzjaści agroturystyki, a także fani wszelkiej maści traktorów zapewne ucieszą się, że już dziś w sprzedaży pojawia się najnowsza odsłona gry, w cenie 69,90 zł na PC, w polskiej wersji językowej.

Box_2D

Wcielając się w wirtualnego rolnika gracz będzie miał okazję zadbać o uprawy i korzystać z bogatej floty rolniczej. Symulator Farmy 2016 to najbardziej rozbudowany i drobiazgowo odwzorowany symulator o tematyce rolnej, za którego produkcję odpowiada polski deweloper PlayWay. To także gwarantowana świetna rozrywka dla całej rodziny, która zawiera wiele walorów edukacyjnych.

screen_01 (1)

Natec Genesis HX66 – Recenzja słuchawek z wirtualnym dźwiękiem 7.1

screen_02 (1)

Wraz z premierą gry, twórcy Symulatora Farmy 2016 chcą zwiększyć świadomość społeczeństwa na temat ogromu pracy rolników i ich wpływu na rozwój polskiej gospodarki. Dlatego premierę wspierają kampanią #WspieramPolskąFarmę i zachęcają graczy do dzielenia się efektami pracy na swoich farmach w mediach społecznościowych.

Nowy Symulatora Farmy 2016 po raz kolejny dostarczy fanom popularnej serii wiele godzin świetnej rodzinnej rozrywki. Nowe możliwości oraz zaawansowana mechanika gry sprawiają, że popularna Farma jeszcze nigdy nie była tak bliska rzeczywistości. Jesteśmy przekonani, że gracze w każdym wieku docenią ten fakt i sięgną po nasz tytuł, aby po raz kolejny przenieść się na wieś, kiedy tylko mają na to ochotę. Premierę nowej odsłony wspieramy kampanią #WspieramPolskąFarmę, aby zwrócić uwagę na polską siłę rolnictwa i docenić ogrom tej pracy.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu Wydawnictwa Techland.

screen_03 (1)

Wirtualni rolnicy wraz z grą Symulator Farmy 2016 otrzymają możliwość wcielenia się zawód rolnika, którego zadaniem jest uprawa szeregu zbóż i owoców, hodowla zwierząt, kupowanie nowych maszyn i osprzętu rolniczego oraz rozbudowa i zarządzanie własnym gospodarstwem. Do dyspozycji gracza oddanych jest ponad 170 licencjonowanych, drobiazgowo odwzorowanych maszyn przeznaczonych do odpowiednich zadań na roli, podczas różnych pór roku. To wszystko dostępne jest na zróżnicowanych mapach, gdzie dostępnych jest ponad 80 różnych pól, na których będą mogli uprawiać nie tylko różne rodzaje zbóż, ale także popularne warzywa – buraki, ziemniaki i inne.

screen_04 (1)

Fanów polskich jabłek i sadownictwa ucieszy specjalny tryb uprawy owoców, przy którym nie obejdzie się bez użycia specjalistycznych maszyn. Co więcej, twórcy gry przygotowali możliwość hodowli zwierząt. Wśród inwentarza znajdą się krowy, kury, kaczki, konie, owce oraz kozy. Dzięki odwzorowaniu prawdziwej sztuki rolnej oraz uwzględnieniu różnych typów gleby, nawozu (istnieje możliwość uprawy ekologicznej) czy warunków pogodowych, zapewnienie jak największych zbiorów będzie zależeć od skutecznego zarządzania całą farmą.

Box_3D (1)

Przy żniwach każda para rąk przyda się do pomocy. Dlatego dostępny jest tryb rozgrywki dla wielu graczy, dzięki któremu podczas żniw będzie można zbierać owoce swojej pracy wspólnie ze znajomymi. Zawiedzeni nie będą także fajni moddowania, ponieważ dzięki możliwości wprowadzania własnych zmian będą mogli tworzyć obiekty 3D, takie jak maszyny czy budynki.

Gra na platformę PC jest dostępna od dziś w sugerowanej cenie 69,90 zł, w polskiej wersji językowej. Więcej informacji o grze:  https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl