WRC 6 w Polsce dzięki Wydawnictwu Techland już w październiku

 

Wydawnictwo Techland, oficjalny partner BigBen Interactive na rynku polskim, zapowiada kolejną odsłonę serii WRC. WRC 6 zadebiutuje na sklepowych półkach już w październiku na PC oraz konsole – PlayStation 4 i Xbox One.

WRC to seria doskonale znana fanom rajdów i wirtualnego ścigania. Jej pierwsza odsłona ukazała się w 2001 roku, najnowsza – WRC 6 – pojawi się już w październiku tego roku. WRC 6 jest oficjalną pozycją Rajdowych Mistrzostw Świata – zawiera wszystkie 14 imprez sezonu 2016 wraz z Rajdem Polski oraz wszystkich kierowców i zespoły WRC, a także wielu kierowców serii WRC 2 i Junior WRC. WRC 6 powraca w nowej i jeszcze bardziej dopracowanej odsłonie. Błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – to wszystko wpływa na prowadzenie pojazdu. Wiele zależy od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni w trybie dnia i nocy. Już niebawem gracze będą mieli okazję poprowadzić najlepsze oryginalne samochody WRC.

Zwiastun zapowiadający WRC 6 można znaleźć pod adresem:

https://youtu.be/tDtImbcCyJU

Jedną z najciekawszych nowości w WRC 6 jest możliwość gry na podzielonym ekranie. Tryb ten będzie więc świetną okazją do rywalizacji i wspólnej walki z czasem. Szczegóły na poniższym materiale filmowym:

https://youtu.be/n3YYfbB9NZE

WRC 6 na polskim rynku wydaje Techland. Gra zadebiutuje w październiku w wersjach na komputery PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej szczegółów wydania niebawem.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl