WORLD WAR Z – ruszyła przedsprzedaż najnowszego shootera od SABER INTERACTIVE

 

World War Z to przeznaczona dla czwórki graczy strzelanka kooperacyjna z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Ta oparta na filmie Paramount Pictures gra skupia się wokół szybkich strzeleckich akcji z zachwycającym fabularnym tłem. Za powstanie gry odpowiada Saber Interactive. Polskim dystrybutorem jest CDP. Gra pojawi się w sklepach na PC, PS4 oraz Xbox One 16 kwietnia 2019.  

Ludzkość jest na skraju wymarcia. Od Nowego Jorku przez Moskwę po Jerozolimę nieprzerwanie rozprzestrzenia się apokalipsa nieumarłych. W obliczu końca zahartowani nieliczni zbierają się razem, by zwalczać hordę. W World War Z gracze będą mieli szansę walczyć z zombie i podążać śladami filmowego Brada Pitta w trzech, zupełnie różnych miastach.

Każdy z bohaterów czteroosobowej drużyny będzie miał zupełnie inną specjalizację, uzbrojenie i drabinkę rozwoju, według której będzie się rozwijał w miarę postępu gry.
Dodatkowo, gracze będą mieli do wyboru rozbudowany arsenał broni, który będą mogli podrasowywać. W grze znajdzie się także modny ostatnio system wznoszenia fortyfikacji. Rozgrywka będzie odbywała się z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Z pewnością sporo emocji dostarczy graczom tryb PvPvE, w który dwa czteroosobowe zespoły będą walczyły nie tylko przeciwko sobie, ale także stawią czoła zombie, które będą podążały za hałasem. Im więcej jadki, tym więcej zombie!

Cechy gry:

  • Prowadź bitwy z setkami zombi – silnik Swarm Engine™ płynnie przetwarza nieprawdopodobne starcia z nieumarłymi hordami. Zaawansowana mechanika flaków zapewnia ohydnie satysfakcjonujące doznania.

    •Kooperacyjne kampanie fabularne – próbuj przetrwać w różnych miejscach świata, kierując wyjątkowymi drużynami w walce o przeżycie.

    •Walcz o przetrwanie z innymi graczami – kilka pełnych emocji trybów gracz vs gracz vs zombi uzupełnia kooperacyjny tryb kampanii.

    •Rośnij w siłę – odblokowuj wzmocnienia broni i rozwijaj 6 różnych klas postaci.

WWZ w przedsprzedaży dostępna jest w większości dobrych sklepów z grami. Nabywcy konsolowego preordera otrzymają także ekskluzywny pakiet broni.

Premiera gry odbędzie się 16 kwietnia. Platformy: PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl