War Thunder i Crossout – Gaijin Entertainment prezentuje atrakcje na Poznań Game Arena 2016

 

Gaijin Entertainment informuje o atrakcjach, które czekają na fanów rosyjskiego twórcy i wydawcy gier w dniach 21-23 października na Poznań Game Arena 2016. Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich jako jedyne w Polsce będą gościć najnowsze produkcje MMO Gaijin Entertainment – War Thunder wraz z dodatkiem „Wilki Morskie” oraz Crossout.

WarThunder_Project_1124_2

War Thunder to wielokrotnie nagradzana gra MMO osadzona w klimatach II Wojny Światowej. Dodatek „Wilki Morskie” to długo oczekiwany, najprawdopodobniej ostatni tryb walki we flagowym tytule rosyjskiego studia. Po raz pierwszy możliwości techniczne wstępnej wersji wodnych pojedynków zaprezentowano podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii. Pokaz gry, organizowany w ramach Poznań Game Arena 2016, będzie pierwszą okazją w Polsce do przetestowania nowego trybu rozgrywki, opartego na łodziach bojowych.

Crossout_Bloodhound

Crossout to postapokaliptyczne MMO, oparte na systemie drużynowych walk pojazdów. Gra dostępna jest do kupienia na PC w formie Early Access w sklepie Steam od końca września br. Podobnie jak „Wilki Morskie”, Crossout w grywalnej wersji po raz pierwszy pojawi się w Polsce na targach w Poznaniu.

Gry Crossout i War Thunder oddane zostaną do dyspozycji w hali nr 8A na stoiskach firmy ROCCAT oraz Ravcore i Gamezone. Oprócz strefy swobodnej rozgrywki, zaplanowano specjalne turnieje 1 na 1, w których do wygrania będą nagrody ufundowane przez sponsorów. W stolicy Wielkopolski pojawią się także pracownicy studia Gaijin Entertaiment, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie związane z mechaniką obu prezentowanych tytułów.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl