Wanking Simulator oficjalnie zapowiedziany

 

W III kwartale 2019 r. na PC wydany zostanie Wanking Simulator. Jak zapowiadają twórcy gry, ten bezkompromisowy symulator będzie wyróżniać się unikalnym modelem rozgrywki, sporą dawką absurdalnego humoru oraz dużymi możliwościami szerzenia „masturbacyjnego chaosu”. Wanking Simulator ma oferować też nieszablonowy system wyzwań i swobodę działań, które będą zależne od upodobań i temperamentu graczy.

Nad nowym symulatorem pracuje niezależny polski deweloper – MrCiastku, a wydawcą będzie Ultimate Games S.A.

Twórcy wskazują, że Wanking Simulator to unikalne połączenie wirtualnej destrukcji oraz równie wirtualnej masturbacji. W tym niekonwencjonalnym symulatorze nie zabraknie też intrygującej historii, rozpoczynającej się – jak w najlepszych produkcjach Alfreda Hitchcocka – od swego rodzaju trzęsienia ziemi.

Głównym bohaterem jest Winston Gay, którego nieobyczajne zachowania okazały się zbyt głośne. W sprawie hałaśliwej aktywności bohatera interweniują zaniepokojeni sąsiedzi, a skorumpowane władze pozbawiają go domu. Zdesperowanemu Winstonowi pozostaje już tylko zemsta na mieszkańcach Gay Bay i w tym celu zamierza on wykorzystać umiejętność, w której nabrał największej wprawy.

Rozgrywka w tworzonej przez MrCiastku grze sprowadzać ma się głównie do szerzenia „masturbacyjnego chaosu”. Podstawowym celem będzie destrukcja możliwie jak największej liczby rzeczy – przed złapaniem przez stróżów prawa. Przewidziano także możliwość korzystania z różnych supermocy (np. osłabienie grawitacji i teleport). Deweloper przygotuje również dodatkowe tryby gry, gdzie można będzie samemu regulować warunki zabawy. Rozgrywka ma być swobodna i podzielona na 5-dniowy cykl (każdy dzień z różnymi wydarzeniami).

Wanking Simulator to autorski projekt, który opiera się na całkowicie absurdalnych i niepoprawnych politycznie założeniach. Surrealistyczna otoczka tego humorystycznego symulatora może przywodzić na myśl m.in. serial animowany South Park” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Jak zaznacza Ultimate Games S.A., w nowej grze jedyną czynnością o charakterze seksualnym będzie masturbacja głównego bohatera. Pomimo kontrowersyjnej tematyki, w grze nie będą widoczne żadne narządy płciowe czy płyny organiczne. Nowy symulator ma mieć wyłącznie humorystyczny charakter.

Wanking Simulator zostanie wydany na PC (Steam) w III kw. 2019 r. W późniejszym czasie gra pojawi się najprawdopodobniej także na konsolach obecnej generacji.

 

Wanking Simulator (Steam):

https://store.steampowered.com/app/1007840/Wanking_Simulator/

Trailer Wanking Simulator:

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3887 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl