Train Simulator 2019 na VIII Kongresie Kolejowym!

 

Dziś, przy Łazienkowskiej 3, na stadonie Legii Warszawa spotykają się tuzy polskiego przemysłu kolejowego, żeby dyskutować o palących problemach i trendach w branży. W związku z tym, że są rzeczy ważne i ważniejsze, na imprezie nie mogło także zabraknąć naszego najnowszego tytułu, czyli Train Simulator 2019 – najlepszego symulatora kolejowego na świecie. 

Dovetail Games to uznany wydawca symulator i tym razem postawił sobie poprzeczkę niezwykle wysoko. Train Simulator 2019, wydany na PC 30 paźdzernika, oddaje w każdym szczególe zawiłość pracy maszynisty. Prowadzenie pociagu z pewnością nie jest i nie będzie monotonną jazdą po torach, byle przed siebie. Ilość procedur i możliwości zrobi wrażenie na każdym graczu, który spróbuje tego tytułu.

Train Simulator 2019 sprawi, że pokochasz świat kolei. Wcielając się w rolę maszynisty będziesz miał możliwość poprowadzenia kilkunastu wielotonowych kolosów. Każda z lokomotyw znajdujących się w grze zachowuje się inaczej na torze, nie możesz więc stracić czujności nawet na chwilę. Sprawdź wszystkie dostępne w Train Simulator trasy, scenariusze i wyzwania, lub stwórz własne. Możesz też zająć miejsce w jednym z wagonów i po prostu cieszyć się podróżą.

 

Sprawdź nasz test

F1 2017 – nowy symulator

 

Nowości w tegorocznej odsłonie gry:
• Nowe trasy. 
W Train Simulator 2019 wcielimy się w maszynistę lub mechanika na takich trasach jak: Soldier Summit, Salt Lake City, The Rhine Railway, Frankfurt High Speed oraz Portsmouth Direct Line.
• 64 bity
Najnowsza odsłona Train Simulator po raz pierwszy w swojej historii dostępna będzie w 64 bitach.
 Ulepszony silnik graficzny. 
Ciesz się pięknymi europejskimi i amerykańskimi krajobrazami dzięki usprawnieniom silnika graficznego gry.
• Licencjonowane maszyny. 
W Train Simulator 2019 znajdziecie idealnie odwzorowane lokomotywy z tych firm jak: Amtrak, D&RGW czy British Railways.
• Bogate wydanie. 
W pudełkowym wydaniu Train Simulator 2019 oprócz samej gry znajdziecie kolekcjonerski plakat oraz zestaw pamiątkowych pocztówek z pociągami.

Gra daje wiele możliwości – z jednej strony można, niczym Maryla Rodowicz, wsiąść do pociągu byle jakiego i pojechać w siną dal (pozostając przy twórczości Pani Maryli – trasy od Syracuse do Cheetaway niestety jeszcze nie ma). Można też rozwijać się wykonując wymagające misje, które będą wymagały od gracze punktualności i jakości zdecydowanie wyższej niż w rodzimych kolejach.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3328 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl