TOP 5 najpopularniejszych myszek

 

Myszki komputerowe różnią się od siebie w znacznym stopniu. Jedne są bardziej profesjonalne, designerskie, podświetlane, a inne mają po prostu spełniać swoje podstawowe zadanie. Jakie więc będą te N A J P O P U L A R N I E J S Z E ? Ciekawi? Zapraszam na dzisiejszy ranking:

 

V miejsce

SteelSeries Rival 110

 

SteelSeries Rival 110 to myszka optyczna dla graczy. Posiada rozdzielczość 7200 dpi. Jest cała czarna z podświetlanym logo i podświetlaną rolką. Ma gumowe boki, mechaniczne przełączniki i programowalne przyciski, których ma aż sześć. Profilowana dla osób praworęcznych.

 

Wszystkie przetestowane przez nas myszki (i nie tylko) i ich recenzje tekstowe

 

 


 

IV miejsce

SHIRU Smart Mouse

 

Kolejna w zestawieniu jest klasyczna myszka SHIRU Smart Mouse. Jest cała czarna, nie posiada żadnego podświetlenia. Jej rozdzielczość to zaledwie 800 dpi, ale jest to myszka do podstawowych zastosowań. Posiada trzy przyciski. Jej profil jest uniwersalny, nada się więc równie dobrze dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Jest zdecydowanie najtańszą myszką w dzisiejszym rankingu.

 


 

III miejsce

ASUS UT280

 

ASUS UT280 to również myszka klasyczna, przeznaczona głównie do pracy. Posiada trzy przyciski, jej profil tak jak w poprzedniej myszce jest uniwersalny. Rozdzielczość to 1000 dpi. Na dzień dzisiejszy myszka ta jest w promocji – jej cenę sprawdzisz klikając w link powyżej.

 


 

II miejsce

Logitech B100

 

Logitech B100 to już trzecia klasyczna myszka w dzisiejszym rankingu. Myszka jest cała czarna, posiada jedynie białe logo. Tak samo jak u poprzednich gryzoni – jej profil jest uniwersalny. Ma trzy przyciski, a rozdzielczość to 800 dpi.

 


 

I miejsce

Logitech G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse RGB

 

Dzisiejsze TOP 5 i miano najpopularniejszej zdobywa Logitech G502 Proteus Spectrum Gaming Mouse RGB. Jest to druga myszka przeznaczona typowo do grania, najdroższa w dzisiejszym zestawieniu, ale jak widać – najczęściej kupowana. Rozdzielczość to 12000 dpi. Profil dla osób praworęcznych. G502 ma aż 11 przycisków, które są programowalne. Posiada podświetlaną obudowę i logo. Dodatkowo rolka może pracować w dwóch trybach, a wagę samej myszki możemy regulować.

 

Ranking powstał na podstawie danych z X-KOM na dzień 26.10.2018.

O Paulina Nowak 3328 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
  • Ja tam wole Magic Mouse 😉