TOP 5 najpopularniejszych klawiatur

TOP 5 klawiatur

 

Każdy posiadacz komputera potrzebuje klawiaturę – tylko jaką? Przy jej wyborze kierujemy się różnymi kryteriami, bo preferencje każdego z nas różnią się od siebie. Dziś rzucimy okiem na 5 najczęściej kupowanych klawiatur, zapraszam!

 

V miejsce

Redragon KARURA

 

Dzisiejszy ranking rozpoczyna nam klawiatura Redragon KARURA. Jest to klawiatura gamingowa, z podświetlanymi klawiszami (7 kolorów podświetlenia). Charakteryzuje się cichą pracą klawiszy, a dodatkowo jest odporna na zachlapanie. Pełną specyfikację znajdziecie na stronie X-Kom.

 

Wszystkie przetestowane przez nas klawiatury (i nie tylko) i ich recenzje tekstowe

 


 

IV miejsce

SHIRU

 

Czwarte miejsce przypadło klawiaturze SHIRU, która nada się do domu, jak i do biura, a i okazjonalnie do gier też się nada. Nie ma tu podświetlanych klawiszy, ale jej klasyczny wygląd będzie pasował do większości komputerów. Klawiatura ta jest również odporna na zachlapanie, a dodatkowo posiada wejście/wyjście USB 2.0. Pełna specyfikacja dostępna TUTAJ.

 


 

III miejsce

Roccat Suora FX RGB Illuminated

 

Najpopularniejszą trójkę dzisiejszego zestawienia otwiera Roccat Suora FX RGB Illuminated, klawiatura stworzona z myślą o graczach. Ma podświetlenie wielokolorowe, strefowe. Wyposażona jest w przełączniki mechaniczne TTC Brown i charakteryzuje się wysoką żywotnością klawiszy. Ciekawskich odsyłam do pełnej specyfikacji.

 


 

II miejsce

Logitech K120

 

Drugie miejsce należy do Logitech K120 – niskoprofilowej klawiatury o klasycznym wyglądzie, która jest odporna na zachlapanie. Jej sporą zaletą jest z pewnością niska cena.  Po pełną specyfikację zapraszma TUTAJ.

 


 

I miejsce

Dell KB216-B QuietKey USB

 

Dzisiejszy ranking wygrała klawiatura Dell KB216-B QuietKey, kolejna już uniwersalna, niskoprofilowa. Prosty, klasyczny design jest z pewnością zaletą, tak samo jak jej niska cena. Klawiaturę tą możecie znaleźć na stronie X-Kom.

 

 

Ranking powstał na podstawie danych z X-KOM na dzień 05.10.2018.

O Paulina Nowak 3752 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl