The Wizards – Enhanced Edition, gra VR osadzona w świecie fantasy otworzyła portal na PS VR i PC VR i jest już dziś dostępna na tych platformach.

 

Powiadają, że prawdziwy Czarodziej nie potrzebuje różdżki, by efektywnie władać sztukami magii, prawdziwy Czarodziej rzuca czary gołymi rękoma. No ewentualnie w rękawiczkach. The Wizards – Enhanced Edition pozwoli Ci nie tylko poczuć się jak czarnoksiężnik, ale naprawdę nim być. Naucz się wszystkich dostępnych zaklęć, które możesz rzucać za pomocą gestów rąk i stań się potężnym Magiem już teraz na PlayStation VR.

Gdy ktoś Cię pyta, jakie chciałbyś posiadać supermoce, gdyby było to możliwe, a Ty bez wątpienia odpowiadasz: podróżowanie w czasie – mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W The Wizards – Enhanced Edition wcielasz się w rolę młodego czarodzieja podróżującego w czasie i rzucającego zaklęcia, by uchronić Królestwo Ludzi przed niszczycielskimi atakami sił Zła. Przemierzaj mroczne lochy, brnij przez piaski pustyni, walcz z orkami, raź prądem gobliny i zrób wszystko, żeby dotrzymać pola największemu smokowi, jakiego w życiu widziałeś!

Jeśli jesteś gotowy, by przyodziać czarodziejskie szaty, odwiedź sklep PlayStation:  https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP3151-CUSA12623_00-THEWIZARDS000001 i zagraj w grę już dziś. Rozszerzona edycja jest od dziś dostępna również na platformach SteamOculus Store i Viveport.

Zawsze czułeś, że ten dzień, kiedyś nadejdzie. Dzień, w którym pradawne Zło wreszcie się przebudzi, a Ty będziesz musiał stawić mu czoła. Nie ociągaj się więc! Narzuć czarodziejską szatę, zabierz ze sobą Wielką Księgę Zaklęć i ruszaj na ratunek przesiąkniętej magią i zamieszkałą przez niezwykłe istoty krainie Meliora. Podróżuj w czasie i przestrzeni staczając legendarne pojedynki z armią Zła. Raź przeciwników prądem, sprowadzaj na nich ogień, albo przemieniaj ich w sopel lodu. Użyj całej swojej mocy i wiedzy przynależnej tylko prawdziwym Czarodziejom, aby ocalić Królestwo przed zagładą.

O GRZE
Stworzona przez Carbon Studio gra The Wizards to nagradzany tytuł VR osadzony w świecie fantasy, który zadebiutował na goglach Oculus Rift i HTC Vive w marcu 2018 roku. Teraz gra pojawiła się na PlayStation VR, jako Edycja Rozszerzona, w której gracze znajdą zupełnie nowy poziom wydłużający kampanię fabularną, punkty kontrolne i możliwość modyfikacji wyglądu postaci. Deweloperzy poprawili również funkcję śledzenia ruchów gracza oraz dodali cały pakiet drobniejszych zmian, znacznie wpływających na komfort rozgrywki, przygotowanych we współpracy ze społecznością posiadaczy gogli PS VR.

W The Wizards – Enhanced Edition gracze będą mogli przetestować system rzucania czarów oparty na czterech żywiołach, w którym kluczem do zwycięstwa jest zapamiętanie i opanowanie gestów, oraz odpowiednie dopasowanie taktyki do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na polu bitwy. Gra rzucić się w wir dynamicznej, wymagającej walki oraz cieszyć się eksploracją otoczenia. Wszystko to dostępne w dwóch odrębnych trybach rozgrywki:

1.    Kampania Fabularna dla pojedynczego gracza – teraz wydłużona do ok. 6 godzin rozgrywka obejmująca zupełnie nowy poziom i przerywniki fabularne, które nigdy wcześniej nie były dostępne. Całość wzbogacona dodatkowymi potyczkami w bardziej urozmaiconym świecie gry.
2.    Trzymający w napięciu tryb Areny skupiający się na walce i oferujący niekończące się starcia z wymagającymi przeciwnikami.
Każdy z trybów posiada własne rankingi oraz został wzbogacony o system Kart Losu, zmieniających poziom trudności, oraz wysokości nagród przyznawanych za zwycięstwo. Karty Losu modyfikują zasady rozgrywki, dzięki czemu żadna potyczka nie jest taka sama, a każdy gracz odnajdzie w grze wyzwanie dopasowane do swoich umiejętności. Przykładowo, karta „Łatwy łup” sprawia, że gracz zaczyna zabawę z jednym pkt życia, ale otrzymuje znacznie korzystniejszy mnożnik punktów za swoje osiągnięcia.

W tej wersji gry zaimplementowano również punkty kontrolne, a jako bonus, twórcy dodali możliwość modyfikacji wyglądu postaci. Ta opcja powinna się spodobać zwłaszcza tym graczom, którzy uważają, że ważne jest nie tylko to, jakie czary rzucasz, ale również jak stylowo przy tym wyglądasz. Od teraz wszyscy chętni będą mogli wybrać kolor magicznych rękawic zgodny ze swoim gustem. A dodatkowo są na nich widoczne magiczne glify symbolizujące poziom zdrowia każdego walecznego Czarodzieja. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej zwiększyć immersję i pozwolić graczom nie tylko poczuć się, jak Mag władający potężnymi mocami, ale na moment uwierzyć, że rzeczywiście się nim stali.

THE WIZARDS – ENHANCED EDITION – GŁÓWNE CECHY GRY:
•    Przygodowa gra akcji w VR osadzona w magicznym świecie fantasy;
•    Kampania fabularna zawierająca możliwość podróżowania w czasie, toczenia spektakularnych bitew i pokonywania smoków;
•    Intuicyjny sposób rzucania czarów za pomocą zróżnicowanych gestów rąk;
•    Sześć zaklęć do opanowania, doskonalenia i modyfikowania;
•    Wysoka regrywalność dzięki Kartom Losu modyfikującym i urozmaicającym rozgrywkę;
•    Tryb Arena pozwalający na staczanie niezliczonej liczby wymagających walk i pięcie się w górę rankingów graczy;
•    Swobodne poruszanie (free movement) i teleportacja umożliwiające eksplorację magicznego świata;
Gra The Wizards – Enhanced Edition wyczarowała sobie dziś miejsce na PlayStation VR i jest tam dostępna w cenie 99,99 zł a także na Oculus Store, Steamie i Viveporcie w cenie 89,99 zł. Deweloperzy z Carbon Studio naturalnie nie zapominają o swojej wiernej społeczności, która wspierała ich przez cały czas trwania prac nad grą. Wszyscy gracze, którzy już zakupili The Wizards na Oculus Store, Steamie lub Viveporcie otrzymają całą dodatkową zawartość z Edycji Rozszerzonej zupełnie za darmo!
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3887 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl