T-Bull celuje wysoko – nowa gra wrocławskiego studia ma osiągnąć poziom milionów pobrań

 

Wrocław, 22 września 2015 – Wrocławskie studio T-Bull rozpoczęło prace nad kolejną grą. Po sukcesie ich ostatniej produkcji – mobilnych wyścigów „Top Speed”, które lada chwila osiągną poziom miliona pobrań – deweloper idzie za ciosem i ujawnia szczegóły nowego projektu. Zespół pracuje nad grą snajperską na platformy mobilne.

Wrocławskie studio T-Bull nie spoczywa na laurach. Po tym jak ich ostatnia gra „Top Speed” podbiła serca mobilnych graczy, producent postanowił ujawnić szczegóły prac nad kolejną produkcją. Będzie to gra snajperska, której premiery można spodziewać się na przełomie 2015 i 2016 roku. Jak na razie T-Bull nie zdradza tytułu nowej produkcji, ale twórcy już przewidują, że może ona osiągnąć poziom miliona pobrań jeszcze szybciej niż „Top Speed”. Byłby to największy z dotychczasowych sukcesów T-Bulla.

T-Bull_nowa gra (4)

T-Bull_nowa gra (2)

T-Bull_nowa gra (3)

Najnowsza produkcja wrocławskiego studia będzie rozbudowaną, realistyczną grą snajperską, wymagającą od gracza celności oraz koncentracji. Podobnie jak w przypadku „Top Speeda”, twórcy zadbają zarówno o atrakcyjną oprawę graficzną, jak i wciągającą historię oraz grywalność. W prace nad grą zaangażowany jest cały czterdziestoosobowy zespół T-Bulla.

Z naszą nową produkcją stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Zależy nam na tym, żeby gra snajperska, nad którą pracujemy, konkurowała z najlepszymi produkcjami w swojej kategorii. Szacujemy, że tym razem przekroczymy barierę miliona pobrań jeszcze szybciej, niż stało się to w przypadku gry Top Speed – mówi Grzegorz Zwoliński, Co-Founder & Chief Operating Officer wrocławskiego studia T-Bull. – Cieszymy się z rosnącej liczby pobrań naszych produkcji, ale traktujemy to również jako pewnego rodzaju kredyt zaufania od graczy. Wiemy, że każda kolejna gra, która opuszcza nasze studio, musi być lepsza od poprzedniczki – dodaje Zwoliński.

T-Bull_nowa gra (6)

T-Bull_nowa gra (1)

T-Bull znany jest m.in. z takich produkcji jak „Zombie Combat: Trigger Call 3D” oraz „Traffic: Illegal Road Racing 5”. Ostatnia gra wrocławskiego studia zatytułowana „Top Speed” wkrótce osiągnie poziom miliona pobrań, dzięki czemu zyskała status flagowej produkcji T-Bulla.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl