STRAFE® dostępne w przedsprzedaży w edycjach specjalnych

 

Niezależny deweloper Pixel Titans wraz z handlarzami wirtualnych morderców – Devolver Digital – zaprezentowali trzy spektakularne zestawy kolekcjonerskie dla STRAFE® i obdarzyli drżące masy możliwością zamówienia gry na PC i Maca jeszcze przed jej krwawą premierą 9 maja [http://strafe.devolverdigital.com]. Gracze, którzy przedpremierowo zamówią ten tytuł na Steamie lub zakupią którykolwiek z zestawów kolekcjonerskich, otrzymają ekskluzywny dodatek w postaci broni VV-1N, który na zawsze zmieni oblicze przedpremierowych dodatków.

 

>>>Szukasz ciekawej gry? Zajrzyj tu, znajdziesz ją w najlepszej cenie<<<

 

Osoby lubiące swoje ciężko uciułane oszczędności mogą zamówić grę przedpremierowo za pośrednictwem usługi Steam lub udowodnić, że są graczami z „krwi i kości” i za gotóweczkę kupić jeden z efekciarskich zestawów kolekcjonerskich:

STRAFE® Throwback Collector’s Edition: zaprojektowana i wyprodukowana przez Special Reserve Games, zawiera pokaźną kolekcję przedmiotów ze STRAFE® z lat 90-tych, takich jak dyskietki czy tazosy, jak również cyfrową wersję gry na Steamie.

STRAFE® Vinyl Collector’s Edition: Stworzona przez lidera branży – Laced Records; audiofile mogą wybrać między standardowym, dwupłytowym zestawem winyli, a edycją specjalną, której liczba jest ograniczona do 300 kopii. Obie wersje STRAFE’owego® zestawu winylowego zostały upiększone grafikami przygotowanymi specjalnie z myślą o tej kolekcjonerce. Fani mogą połączyć zestaw z cyfrową wersją gry.

Zestaw kolekcjonerski STRAFE® na PS4: Limitowana edycja pudełkowego STRAFE® na PlayStation w wersji Blu-Ray, dostępna za pośrednictwem Special Reserve Games, bez ograniczeń regionalnych.

W tym momencie STRAFE® jest najszybciej wyprzedającą się proceduralnie generowaną marką z gatunku FPS, która trafi na rynek w drugim tygodniu maja”, zauważył dyrektor finansowy Devolver Digital – Fork Parker. „Już dziś gracze mogą wskoczyć do naszego tramwaju zwanego przychodami zwyczajnie oddając nam swoje pieniądze, zanim otrzymają od nas grę. Biorąc pod uwagę najlepsze interesy dewelopera i wydawcy, byłoby to korzystne dla nas wszystkich”.

 

Sprawdź nasz test

CM Storm Quick Fire XTi – recenzja

 

STRAFE® to nieprzeciętnie wulgarna, powalająca szybkością i przelewająca hektolitry krwi pierwszoosobowa strzelanka rodem z 1996 roku, której przepełniona akcją fabuła pozwala na niekończący się mord. Gra zawiera zapierające dech w piersiach, niezwykle realistyczne grafiki i niekończący się rozlew krwi, który pozwoli graczom upiększyć poziomy wnętrznościami pokonanych wrogów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.strafe1996.com.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl