SteelSeries Arctis 3 i Nintendo Switch™ – idealne połączenie dla mobilnego grania

 

Oficjalna premiera długo oczekiwanej konsoli Nintendo Switch™ odbędzie się już w najbliższy piątek, 3 marca. W związku z tym wydarzeniem, firma SteelSeries, lider i innowator w dziedzinie tworzenia peryferii komputerowych, informuje o pełnej kompatybilność słuchawek Arctis 3 z najnowszym produktem stworzonym przez japońskiego producenta konsol. Wykorzystując wejście na słuchawki znajdujące się na obudowie Switcha, SteelSeries Arctis 3 zapewnią najwyższą jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Każdy gracz, który ma w planach zakup Ninentdo Switch, chce mieć możliwość korzystania z mobilnej konsoli w różnych warunkach. Najnowsza linia słuchawek Arctis i model oznaczony cyfrą 3 zapewnią komfort, który w domyśle powinien towarzyszyć użytkowaniu Switcha. Wstajesz, idziesz i grasz – przy okazji ciesząc się znakomitą jakością dźwięku z gry.

– Arctis 3 to sprzęt audio, który świetnie współpracuje z Nintendo Switch w każdych możliwych warunkach. Na kanapie, w ogrodzie, w autobusie, w pociągu. Wszędzie tam zabierzesz nie tylko Swticha, ale i Arctis 3 – mówi Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. – Co więcej, projektując Arctis 3, skorzystaliśmy z najlepszych rozwiązań na rynku: zaawansowanych przetworników, pałąka w formie elastycznego paska znanego z gogli narciarskich czy poduszek w nausznikach od firmy AirWeave, wykorzystywanych na co dzień przez sportowców. Wszystko to w cenie akceptowalnej przez posiadaczy każdej istniejącej platformy do gier – dodaje Rabbani.

Arctis3_NintendoSwitch

Słuchawki SteelSeries Arctis 3 powstały nie tylko z myślą o Nintendo Switch. Dzięki wymiennemu okablowaniu, najnowszy sprzęt audio dla graczy stworzony przez duńskiego producenta jest w pełni kompatybilny także z innymi platformami: PC, Mac, Xbox, PlayStation, VR, tabletami i smartfonami. Arctis 3 zapewniają nie tylko świetny dźwięk oraz komfort użytkowania, ale również nowoczesny, lifestyle’owy wygląd, który idealnie spisuje się w użytkowaniu poza domem.

Arctis 3, wraz z resztą najnowszych peryferiów SteelSeries, będzie można przetestować w dniach 3–5 marca na stoisku podczas IEM EXPO Katowice 2017.

SteelSeries Arctis 3 dostępne są na polskim rynku w najlepszych sklepach ze sprzętem elektronicznym. Zestaw słuchawkowy dostępny jest w cenie już od 399 PLN.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl