Spintires: MudRunner prezentuje fascynujący zwiastun premierowy

 

Nowa wersja Spintires: MudRunner pojawi się w sklepach 31 października na PC oraz – po raz pierwszy – konsole PlayStation 4 i Xbox One. Producentem jest studio Saber Interactive, światowym wydawcą – Focus Home Interactive, a polskim dystrybutorem firma CDP. Gra ukaże się w polskiej tekstowej wersji językowej.

Spintires to symulator pojazdów terenowych zabierający graczy na niezwykle trudne drogi i niebezpieczne tereny. Pierwsza edycja, wychwalana za niezwykle dokładne i realistyczne prowadzenie pojazdów oraz silnik fizyczny, zachwyciła ponad milion graczy na PC.

Zobacz zwiastun premierowy

Spintires: MudRunner to najlepsza wersja Spintires. Dostępna na PC i po raz pierwszy na PlayStation 4 i Xbox One, oferuje wyjątkową zawartość oraz wrażenia. Sama tworzy swój własny gatunek, na nowo kreując zasady i oferując nowe wyzwania graczom, którzy szukają mocnych wrażeń.

Dzięki praktycznie fotorealistycznej grafice i niesamowitej fizyce Spintires: MudRunner pozwala ci usiąść za kierownicą najpotężniejszych pojazdów terenowych i rzuca cię w ekstremalne warunki, w których przetrwasz wyłącznie dzięki mapie, kompasowi i umiejętności prowadzenia pojazdów.

Dzięki licznym misjom i wyzwaniom fani pojazdów terenowych będą z radością przedzierać się przez błoto, rwące rzeki i wspinać się po stromych wzgórzach w swoich ciężarówkach 4×4 oraz specjalnych pojazdach logistycznych przystosowanych do najtrudniejszych warunków.

Zaangażowani gracze i fanatycy prowadzenia pojazdów docenią realistyczne wrażenia z jazdy, jakie zapewni im zaawansowany silnik fizyczny, wliczając w to symulację paliwa, przekazywanie napędu przez dyferencjały, symulację miękkich opon, a także realistyczne interakcje pomiędzy roślinnością, błotem i wodą a pojazdem. Gracze szukający przygody oraz otwartych przestrzeni z pewnością będą zadowoleni ze swobody oferowanej na mapach – wybierz drogę prowadzącą przez trudny teren, rzeki, lasy, bagna, góry… Natura i zagrożenia z jej strony dokładnie przetestują twoje umiejętności.

Sprawdź nasz test

DiRT 4 – recenzja

 

POJAZDY
Zasiądź za kierownicą 19 potężnych pojazdów terenowych, z których każdy ma inną charakterystykę i osprzęt. Pojazdy te zostały zaprojektowane tak, aby radzić sobie w najcięższych warunkach, ale to tylko narzędzia. To twoje umiejętności prowadzenia pozwolą im dotrzeć do celu.

EKSTREMALNE MAPY
Przemierzaj ekstremalne tereny, korzystając jedynie z mapy i kompasu! Osiągaj cele i realizuj dostawy, radząc sobie w ekstremalnych warunkach na otwartych mapach z cyklem dnia i nocy. Radź sobie z błotem, rwącymi rzekami i innymi przeszkodami, które dzięki silnikowi napędzającemu grę w realistyczny sposób reagują na masę i ruchy pojazdu.

FIZYKA I GRAFIKA
Spintires: MudRunner ma całkowicie zmienioną grafikę i zaawansowany silnik fizyczny, a także liczne usprawnienia: nową roślinność i interakcje z błotem, ulepszony system blokowania dyferencjału, lepszą symulację miękkich opon, usprawnioną fizykę wody i znacznie więcej. Otoczenie i twój pojazd ciągle na siebie oddziałują, nagradzając dobre manewry i karząc za wszelkie potknięcia.

TRYB WIELOOSOBOWY / WSPÓŁPRACA
Graj w Spintires: MudRunner z maksymalnie 3 innymi graczami w trybie sieciowej współpracy i razem osiągajcie cele. Wyciągaj znajomych z rwących rzek, wypychaj ich z błota lub pomagajcie sobie, gdy któryś z was nie może złapać przyczepności. Zapiszcie swoje postępy i kontynuujcie rozgrywkę w dowolnym momencie dzięki wprowadzeniu zapisów wieloosobowych! Grajcie zespołowo, aby osiągnąć cel, lub ruszaj w dzicz samotnie i wypełniaj misje!

MODY
Pobieraj mody przez Warsztat Steam na PC i ciesz się ciągle zmieniającymi się wrażeniami z jazdy terenowej. Możliwe będzie dzielenie się i pobieranie nowej zawartości tworzonej przez członków społeczności Spintires. Dostępne są nowe mapy i pojazdy, które jeszcze bardziej rozbudowują grę.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl