Sieć WiFi, która pokrywa Twój cały dom!

 

Intellinet Network Solutions wprowadził na rynek urządzenia w technologii  mesh, które rozprzestrzeniają sygnał WiFi w każdy kąt pomieszczenia tworząc bezprzewodową sieć.

Intellinet Network Solutions dostarcza niezawodne produkty sieciowe na całym świecie. Do swojej oferty włączył również zestaw urządzeń, który sprawdzi się w każdym domu, czy w biurze. Jest to bezprzewodowy system mesh WiFi, który potrafi objąć zasięgiem powierzchnię nawet do 420 m2. Składa się z trzech elementów kształtem przypominające kostki: głównego routera oraz dwóch repeaterów. Wystarczy rozmieścić kostki i w różnych miejscach budynku czy mieszkania, a połączą się ze sobą tworząc sieć wszędzie tam gdzie jej brakuje. Urządzenia wykorzystują inteligentną technologię siatki mesh, aby odnaleźć jak najszybszą drogę dla połączenia internetowego.
intellinet_mesh.jpg
Największą zaletą urządzeń jest bardzo prosta instalacja poprzez aplikację na smartfon lub interfejs web. Dzięki aplikacji mamy również możliwość zarządzania urządzeniami i połączeniem internetowym.
Dlaczego technologia mesh jest lepsza od tradycyjnych routerów?Routery mają ograniczone pole, w którym rozprzestrzeniają zasięg. W przypadku technologii mesh wystarczy dokupić kolejną kostkę aby połączyła się z obecnymi i wypełniła przestrzeń zasięgiem. Dodatkowo plusem jest fakt, że kabel internetowy wystarczy podłączyć tylko do jednej, bazowej kostki. Pozostałe wystarczy podłączyć jedynie do prądu. Przede wszystkim sieć mesh jest prosta w konfiguracji. Aplikacja mobilna pozwala na szybkie podłączenie ale także zarządzanie siecią!
max_525725pro_11.jpg
Krótka specyfikacja urządzenia:
  • Niezwykle prosta instalacja
  • Idealny do obszarów o powierzchni do 420 m²
  • W zestawie router z jednym portem WAN 10/100/1000 Mbps, jednym portem LAN 10/100/1000 Mbps i jednym portem LAN 10/100 Mbps
  • W zestawie dwa repeatery z dwoma portami LAN 10/100/1000 Mbps i jednym portem LAN 10/100 Mbps
  • Prosta instalacja z poziomu aplikacji na smartfon lub poprzez interfejs Web
  • Umożliwia zarządzanie urządzeniem poprzez aplikację na smartfon
  • Wyposażony w funkcję dotknij i połącz umożliwiającą łatwe udostępnienie połączenia sieciowego gościom
  • Obsługa szyfrowania WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
  • Każda jednostka wyposażona w cztery anteny dookólne 3 dBi
  • Gwarancja 3 lata
WiFi Mesh.jpg
Więcej na temat specyfikacji urządzenia na stronie Mesh WiFi od Intellinet.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3905 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl