Seria nowych podkładek dla graczy

 

Natec Genesis poszerza listę swoich podkładek, które zostały docenione przez graczy, dzięki swojej jakości i atrakcyjnej cenie. Co nowego znajdziemy w sklepach?

 M12 Steel

M12 Steel oraz Fire
Genesis wprowadził dwie podkładki materiałowe z obszyciem oznaczone znanym już na rynku symbolem M12. Odróżniają się one jednak nałożonymi na nie grafikami, które oprócz doskonałych właściwości podczas gry, oferują również efektowny wygląd. Wykorzystane tu ilustracje wpisują się w gamingową stylistykę producenta.

M12 Fire

HyperX FURY – test podkładki dla gracza

 

M12 Midi
Wprowadzenie grafik to nie jedyna nowość dotycząca podkładki. W sprzedaży pojawił się także nowy rozmiar oznaczony MIDI. Produkt o wymiarach 40×33 cm uzupełnia kolekcje podkładek, oferując gabaryty pomiędzy rozmiarem MINI oraz MAXI.

M12 MIDI

M12 Maxi Lava
Nowe wydanie otrzymała także największa z podkładek Natec Genesis, M12 Maxi Lava. Umieszczona na niej grafika, to logo Genesis, które wygląda jakby zostało wykonane z magmy wulkanicznej. Poza nowym wzorem to ta sama, uznana podkładka, która cechuje się nie tylko dużymi rozmiarami, ale także wodoodpornością.

M12 Maxi Lava

M33 Lava
Podobną oprawę graficzną otrzymała podkładka PCV, M33 Lava, która dodatkowo zyskała nowe opakowanie. Zamiast blistra produkt jest pakowany w estetyczny kartonik.

M12 Maxi Lava opakowanie

 

Nowe podkładki są już dostępne w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się od 17 zł.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl