Scuderia Ferrari na Twoim biurku

 

20 marca w Melbourne rozpoczyna się pierwsza runda Formuły 1. Na szczęście, dzięki symulatorom już teraz można poczuć dreszczyk emocji towarzyszący wyścigom. W rozgrywce pomóc może GPX FERRARI EDITION – kontroler inspirowany Formułą 1 stworzony przez Thrustmastera z myślą o PC i Xbox 360.

gpxlightbackferraridetail

Ergonomiczny kształt i kolorystyka Musetto (GPX) sprawiają, że urządzenie przypomina miniaturowy bolid F1. Jak zapewnia producent, pad zdaje egzamin nie tylko w symulatorach, ale również w innych gatunkach gier. Świadczyć ma o tym m.in. wykorzystanie precyzyjnych triggerów czy pokrycie uchwytu i gałek analogowych anty-poślizgową powłoką, zwiększającą dokładność sterowania.

 

Star Wars Battlefront – czyli Gwiezdne Wojny dla wielu graczy 

 

By umożliwić dokładne określenie zagrożenia, zastosowano system wibracji Immersion – na jednej stronie urządzenia zamontowano silniczek generujący niskie częstotliwości, na drugiej – wysokie. Wygodę użytkowania zapewnia przycisk Xbox Guide wraz z LED-owym podświetleniem liczby graczy (4 wskaźniki) i guzik pozwalający na swobodne przełączanie się pomiędzy włączonymi grami, a menu konsoli.

gpxferrari-2

Dzięki wkomponowanym logotypom i autografowi Fernando Alonso, będzie on doskonałą propozycją dla wszystkich fanów Scuderii Ferrari.

Gamepad GPX kosztuje około 200 zł.

gpx_lightback_ferrari_f1_edition_packshot1

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl