ROCCAT Taito 2017 – podkładka, która zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy

 

Nowa podkładka pod mysz firmy ROCCAT oferuje unikalną, Nano-Matrycową powierzchnię, optymalną prędkość ślizgu, perfekcyjne śledzenie kursora i cztery rozmiary do wyboru

 

Hamburg, Niemcy11 października 2016 – Firma ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, ogłosiła, że nowa podkładka dla graczy trafiła do sprzedaży. Taito 2017 to produkt wyposażony w pełni zoptymalizowaną, unikalną, Nano-Matrycową powierzchnię, która zapewnia sensorowi myszki maksymalną precyzję działania. Perfekcyjne śledzenie i gładki ślizg zapewnia graczom najwyższą kontrolę kursora w każdej grze. Podkładka została w pełni dostosowany do preferencji użytkowników i jest dostępny w sprzedaży w czterech rozmiarach: Mini, Midi, King i XXL Wide.

Taito 2017 wykonano z najwyższej jakości włókien, które nie tylko są ekstremalnie wytrzymałe, ale także optymalizują ruch myszy i szybkość jej poruszania. Nano-Matryca pozwala na płynne manewry, niezależnie od kierunku poruszania dłonią. Spód Taito 2017 pokryto specjalną gumową powłoką, która przylepia się do podłoża i sprawia, że podkładka nie jest  podatna na przesunięcia. Stylowe wykończenie w niebieskich barwach firmy ROCCAT dodaje szyku, zadowalając użytkowników przywiązujących wagę do wyglądu akcesoriów gamingowych.

Nowy produkt niemieckiego producenta pojawił się w czterech rozmiarach, zaspokajając potrzeby każdego gracza, niezależnie od preferowanego stylu gry. Flagowy rozmiar, ekstremalnie wielki XXL-Wide-Edition to podkładka zapewniająca komfort długi na 900 i szeroki na 330 milimetrów. Rozmiar King zapewnia powierzchnię 400×370 mm, Midi to 400×320 mm, a serię domyka rozmiar Mini z 365×210 mm. Wszystkie rozmiary Taito 2017 oferują identyczną grubość materiału – 3 milimetry.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl