Razer przedstawia bezprzewodową mysz gamingową Razer Lancehead

 

Razer, wiodąca światowa marka lifestylowa dla graczy, zaprezentował dzisiaj bezprzewodową myszkę dla graczy, która wyznacza kolejne światowe standardy niezawodności na poziomie turniejowym. Razer Lancehead korzysta z opracowanej w laboratoriach Razera technologii AFT (Adaptive Frequency Technology), z najdokładniejszego na świecie sensora optycznego oraz z hybrydowej pamięci w urządzeniu i w chmurze. Mysz otrzymała również całkowicie nową formę, a jej bryłę zaprojektowano tak, aby zapewnić pełen komfort zarówno praworęcznym jak i leworęcznym użytkownikom.

Rzr_Lancehead_V01_dfd87dff13_c691af37ea.jpg

Zastosowana w urządzeniu zaawansowana bezprzewodowa technologia AFT (Adaptive Frequency Technology) gwarantuje stabilność połączenia na najwyższym poziomie, nie tylko poprzez zapewnienie optymalnego przepływu danych między myszą a systemem użytkownika, ale także dzięki pracy w zawsze najsilniejszych, pozbawionych zakłóceń częstotliwościach w paśmie 2,4 GHz. W rezultacie Razer Lancehead jest w stanie dostarczyć pozbawioną opóźnień transmisję między myszą a PC w standardzie wyraźnie wyższym, niż jakakolwiek inna bezprzewodowa mysz gamingowa.

 

Sprawdź nasz test

Trust GXT155C – recenzja

 

Laserowy sensor optyczny 5G zastosowany w Razer Lancehead gwarantuje realną rozdzielczość pracy 16,000 DPI, szybkość śledzenia 210 cali na sekundę (IPS) i przyspieszenie 5G. Tam, gdzie szybkość i dokładność decyduje o zwycięstwie, nowa bezprzewodowa mysz Razer dostarczy graczom przewagę na każdym polu.

Myszka to pierwsze urządzenie Razera, które będzie współpracować z nadchodzącym oprogramowaniem Razer Synapse Pro (w wersji beta). Oprócz pełnego wsparcia dotychczasowego Razer Synapse, nabywcy Razer Lancehead powinni spodziewać się zaproszenia do udziału w testach beta Razer Synapse Pro. Dostarczana wraz z oprogramowaniem uniwersalna aplikacja konfiguracyjna, dzięki nowej, hybrydowej funkcjonalności przechowywania danych, pozwoli na zapis własnych ustawień bezpośrednio w zintegrowanej pamięci urządzenia, a także ich synchronizację z chmurą. Gracz może więc skorzystać ze swoich zapisanych profili na każdym używanym komputerze, nawet jeśli zabraknie łączności z Internetem.

Rzr_Lancehead_V4_3ac1349fd5_dd62c66a61.jpg

Razer Lancehead wyposażono także w mechaniczne przyciski myszy opracowane i produkowane we współpracy z firmą Omron. Przełączniki gwarantują trwałość nawet do 50 milionów kliknięć. Zostały one specjalnie zoptymalizowane do działania w grach m.in. dzięki odpowiednio dopracowanemu czasowi reakcji oraz latencji na bardzo niskim poziomie. Dodatkowo, umieszczone na myszy dwa klawisze DPI pozwalają na szybkie dopasowanie rozdzielczości myszki nawet w samym środku zażartej walki.

Do sprzedaży trafiła również przewodowa wersja urządzenia – Razer Lancehead Tournament Edition. Podobnie jak jej  bezprzewodowy odpowiednik myszka może się pochwalić mechanicznymi przełącznikami, hybrydowym układem pamięci oraz dostępem do Razer Synapse Pro (Beta). Urządzenie to zapewni trwałość i dokładność działania na poziomie nieoferowanym dotąd przez żadne inne myszy.

Rzr_LanceheadTE_V05_2beef93b21_1f1fdad14c.jpg

Razer Lancehead Tournament Edition wyposażono w e-sportowy sensor optyczny z realną rozdzielczością 16 000 DPI i prędkością śledzenia 450 cali na sekundę (IPS). Zapewniając dokładność śledzenia na poziomie 99,4%, Razer Lancehead Tournament Edition gwarantuje doskonałą celność nawet w najbardziej wymagających, pełnych akcji momentach rozgrywki.

Obie myszy dołączają do linii produktów Razer Chroma, która zawiera duży wybór myszy, podkładek, klawiatur, słuchawek, a także laptopów z technologią podświetleń Razer Chroma. Co za tym idzie, każdą z myszy Razer Lacehead można spersonalizować korzystając z palety 16,8 milionów kolorów oraz rozmaitych efektów świetlnych i zintegrowanych z grami podświetleń kontekstowych.

 

>>>Ceny myszek dla graczy sprawdzisz tutaj<<<

 

Razer Lancehead
Cena: €149.99
Dostępność:
Razerzone.com: przedsprzedaż
Sklepy: Maj/czerwiec 2017

Razer Lancehead Tournament Edition
Cena: €89.99
Dostępność:
Razerzone.com: Już w sprzedaży
Sklepy: Kwiecień/maj 2017

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl