Przygotuj się na podbój kosmosu w Space Company Simulator

 

All in! Games, polski wydawca gier wideo, ma wielką przyjemność przedstawić Space Company Simulator. W grze, która inspirowana jest serią Civilization i GameDev Tycoon, gracze pokierują korporacją dążącą do finansowej i technologicznej dominacji w kosmosie. Buduj rakiety, statki kosmiczne, satelity i stacje orbitalne. Zostań potentatem przemysłu kosmicznego i wygraj wyścig do gwiazd.

Space Company Simulator to gra, która stawia sobie za cel jak najbardziej autentyczne podejście do tematu zarządzania kosmicznym przedsiębiorstwem. Rozgrywkę zaczynamy od skompletowania zespołu światowej klasy specjalistów i odkrywania nowych technologii, które umożliwią realizację kolejnych misji kosmicznych.

  • Zostań prezesem kosmicznej korporacji i poprowadź ją do finansowej i technologicznej potęgi
  • Zbierz zespół specjalistów, tworząc z nich lojalnych pracowników
  • Opracuj nowe technologie i ulepszaj je z każdą misją kosmiczną
  • Walcz o duże i dochodowe kontrakty
  • Rywalizuj z innymi szybko rozwijającymi się, sterowanymi przez AI korporacjami
Space Company Simulator to gra stworzona przez prawdziwych entuzjastów z niezależnego studia deweloperskiego INTERMARUM. Zespół odpowiedzialny za ten tytuł poświęcił setki godzin na research, aby jak najdokładniej odwzorować każdy aspekt eksploracji kosmosu.

Jest to symulator jaki zawsze chcieliśmy stworzyć. W ramach przygotowań przebadaliśmy wiele stron raportów NASA i innych agencji kosmicznych. Rozgrywka ma być jak najbardziej realistyczna, ale jednocześnie zapewniać dużo zabawy i być przystępna w odbiorze. Nie możemy się doczekać momentu, gdy będziemy mogli podzielić się efektami naszej pracy ze wszystkimi entuzjastami kosmosu

Szymon Janus, szef studia INTERMARUM

Premiera Space Company Simulator na PC jest zaplanowana na jesień 2019 roku.
Więcej informacji o grze na Steam: https://store.steampowered.com/app/923970/Space_Company_Simulator/
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl