Przeżyj i walcz w dzikich ostępach Aurory w grze Ghost Recon Breakpoint z kartami graficznymi Radeon

 

Dziś gracze na całym świecie mogą wkroczyć do świata taktycznej strzelanki Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Firma Ubisoft blisko współpracowała z AMD, aby dać graczom używającym kart Radeon optymalną wydajność, super-płynną rozgrywkę i wysokiej jakości oprawę wizualną w miarę jak walczą o odzyskanie kontroli nad archipelagiem Aurora. To kolejna gra, dla której firma AMD oferuje wsparcie już od Dnia Zero, ponieważ odpowiednia obsługa tej gry zapewniana jest już przez wydane w tym tygodniu sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.9.3.

 

Korzystając z kart graficznych Radeon gracze mogą skorzystać na:

  • Technologii AMD FidelityFX, która wprowadza dynamicznie działający filtr wyostrzający. Poprawia on szczegółowość obrazu w obszarach o niskim kontraście, a przy tym poprawia klarowność widzenia przy minimalnej ilości artefaktów, jakie zazwyczaj są skutkiem stosowania typowych algorytmów wyostrzających, i to przy bardzo niewielkim wpływie na wydajność.
  • Asynchroniczności obliczeniowej, która pozwala układom graficznym Radeon wykonywać wiele zadań jednocześnie, co przekłada się na lepszą efektywność wykorzystania układu graficznego, lepszą optymalizację i lepszą płynność przy znakomitej jakości obrazu.
  • Technologii Radeon FreeSync i Radeon FreeSync 2 HDR, która dzięki synchronizacji na ponad 950 modelach certyfikowanych wyświetlaczy oferuje płynną i pozbawioną rozdarć, przycięć i błędów animację w grze.

 

Gracze zainteresowani Ghost Recon Breakpoint, którzy nie mają jeszcze kart Radeon lub chcieliby wymienić swoją na nowszą, mają teraz znakomitą okazję, ponieważ w tym tygodniu wystartowała nowa promocja, w ramach której przy zakupie kart graficznych Radeon RX serii 5700, RX 590, RX 580 i RX 570 lub też wyposażonych w nie komputerów, mogą otrzymać do wyboru Ghost Recon Breakpoint lub Borderlands 3, a przy tym jeszcze 3 miesiące dostępu do Xbox Game Pass na PC gratis.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl