Project Downfall – psychodeliczna, brutalna, dynamiczna strzelanka od dziś dostępna we Wczesnym Dostępie. Gra zmierza także na Xbox One i Switcha.

 

Przygotuj się na jedyną w swoim rodzaju przygodę rozgrywającą się w dystopijnej, cyberpunkowej przyszłości. Project Downfall garściami czerpie inspiracje z filmów takich, jak Upadek z Michaelem Douglasem, Hardcore Henry i serii John Wick oraz gier takich, jak Hotline Miami. Ubierając wszystkie pomysły w unikatową szatę graficzną w stylu retro i wspierając je oryginalną ścieżką dźwiękową.

Project Downfall od dziś jest dostępny we Wczesnym Dostępie na Steam: https://store.steampowered.com/app/992730/Project_Downfall/ z 30%. zniżką. Warto jednak pospieszyć się z zakupem, ponieważ promocja potrwa tylko przez tydzień!

O GRZE

Witaj w świecie stojącym na krawędzi całkowitego rozpadu, w przededniu największego impasu polityczno-ekonomicznego od czasu Kryzysu Kubańskiego. Unia Europejska jest w rozsypce. We Francji i Niemczech toczą się brutalne wojny domowe. Z drugiej strony Polska i Węgry dołączyły do nowo powstałej Federacji Noworosyjskiej. Która naturalną koleją rzeczy natychmiast wywołała powołanie do życia nowej siły na przeciwległym biegunie politycznym – Paktu Transatlantyckich Stanów. Organizacji powołanej do powstrzymania szerzącego się, ogólnoświatowego kryzysu i zastąpienia chylącej się ku upadkowi Unii Europejskiej. Oczywiście pod przewodnictwem Stanów Zjednoczonych.

W obliczu kurczących się dochodów, światowi przywódcy starają się znaleźć sposób, jak wycisnąć jeszcze więcej, z już i tak wyczerpanych bezustanną pracą obywateli. W efekcie wprowadzają nowe prawo zmuszające wszystkich zdolnych do pracy, do brania medykamentów, zwiększających ich zawodową efektywność i wydajność.

Wszystko jednak ma swoją cenę, wmuszane w ludzi prochy całą listę efektów ubocznych, a Tobie brakuje jedynie impulsu, żeby wkroczyć na drogę, z której nie będzie już powrotu. Drogę, która pokaże Ci, że przedawkowanie rzeczywistości może mieć tragiczne konsekwencje. Przygotuj się więc na zejście do króliczej nory i zaakceptuj swój nieunikniony upadek w tej psychodelicznej, brutalnej, dynamicznej przygodzie.

Project Downfall wymaga od gracza umiejętnego korzystania z osłon i medykamentów, zależnie od dynamicznie zmieniającej się sytuacji na polu walki. Jesteś na prochach, skończyła Ci się amunicja, a złol przed Tobą właśnie przeładowuje obrzyna? Zastosuj strategię: podbieg i cios, a następnie obserwuj, jaki piękny łuk w powietrzu zatacza Twój przeciwnik.  Uchylaj się przed kulami, żeby zwiększyć mnożnik punktów.  A przede wszystkim rozrywaj niemilców na strzępy za pomocą całego dostępnego arsenału, w tym: kilku różnych strzelb, minigunów, berretty, katany, a nawet ołowianej rury.

GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI:

•    Dynamiczna strzelanka, która przetestuje Twoją zręczność i spryt;
•    Nieliniowa fabuła z kilkoma zakończeniami, osadzona w dystopijnej, cyberpunkowej przyszłości (element, który będzie systematycznie rozbudowywany i dodawany w trakcie Wczesnego Dostępu);
•    Niezwykła, psychodeliczna oprawa graficzna;
•    Oryginalna ścieżka dźwiękowa dopasowująca się dynamicznie do sytuacji na ekranie;
•    System kombosów oparty o zażywanie medykamentów, które otwierają przed Tobą zupełnie nowy wymiar – Tryb Skupienia spowalniający akcję, będący kluczowym elementem dla sukcesu na polu walki;
•    Szeroki wachlarz broni w tym: kilka różnych strzelb, minigunów, berretta, katana, a nawet ołowiana rura;
•    Mnóstwo sposobów na rozdarcie Twoich wrogów czy też mięsa armatniego, jeśli wolisz, na strzępy;
•    Włączając – Super Kopniak! Umiejętność, dzięki której zaserwujesz swoim wrogom zupełnie darmową lekcję latania.
Project Downfall od dziś jest dostępny we Wczesnym Dostępie na Steam: https://store.steampowered.com/app/992730/Project_Downfall/, gdzie można zakupić grę z 30%. obniżką od ceny podstawowej 57,99 zł. Docelowo gra pojawi się również n Xbox One oraz Nintendo Switch. Finalna data premiery na PC oraz konsolach zostanie ogłoszona w przyszłości.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl