Poznawaj świat z firmą Natec

 

Kto powiedział, że podkładka pod mysz nie może pomóc w pracy lub nauce? W ciekawy sposób do tego zagadnienia podeszła firma Natec, która właśnie wypuściła na rynek podkładkę Time Zone. 

Podkladka_time_zone_map_1

Zamiast pozbawionych znaczenia wzorów, Natec postanowił umieścić na swoim produkcie nadruk mapy świata, z wypisanymi na niej nazwami państw i oznaczonymi strefami czasowymi. Zdaniem producenta podkładka doskonale sprawdzi się w międzynarodowej firmie, której pracownicy są w stałym kontakcie z ludźmi z całego świata – dzięki Time Zone z łatwością będą mogli sprawdzić, która aktualnie jest godzina w odległym biurze biznesowego partnera. Mouse pad przyda się też… każdemu uczniowi, który zmaga się z lekcjami geografii.

Oprócz walorów edukacyjnych, podkładka powinna charakteryzować się też wysoką jakością wykonania. Natec przekonuje, że powierzchnia Time Zone gwarantuje doskonała precyzję śledzenia ruchów myszy, przy jednoczesnej redukcji tarcia gryzonia. Podkładka przeznaczona jest dla myszy optycznych i laserowych, sprawdzi się przy tym zarówno do pracy, nauki jak i grania. Jest też na tyle duża, by przykryć sporą powierzchnię biurka.

Podkladka_time_zone_map_3

Sprawdź nasz test

Aorus AMP500 – recenzja podkładki pod mysz

 

Użytkownik, który kupi Time Zone, nie powinien martwić się o jej wytrzymałość. Wierzchnią warstwę podkładki wykonano z wodoodpornej tkaniny, zaś jej krawędzie zostały obszyte w sposób chroniący brzegi przed postrzępieniem i zniszczeniem.

Podkładka Time Zone kosztuje około 39,99 zł.

Podkladka_time_zone_map_2

Cechy produktu:

– Rodzaj materiału: materiał/guma
– Wymiary: 800x400x3 mm
– Kompatybilne typy myszek: optyczna/laserowa

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
  • Dawid Kielawa

    jest cudna gdzie ją kupić i za ile