Plaga ogarnie świat już dziś – przed nami premiera A Plague Tale: Innocence

 

Debiutanckie IP od studia Asobo, czyli A Plague Tale: Innocence, 14 maja zadebiutuje na rynku. Będzie to mroczna, mrożąca krew w żyłach trzecioosobowa gra przygodowa, zawierająca elementy gry akcji, gry eksploracyjnej i skradanki.

Jest rok 1349. We Francji szaleje zaraza. Amicia i jej młodszy brat Hugo uciekają przed inkwizycją przez zrujnowane epidemią wioski. Aby przeżyć, muszą połączyć siły z innymi sierotami i manewrować pomiędzy niebezpiecznymi kłębowiskami szczurów, wykorzystując światło i ogień. Więź pomiędzy skazanymi na okrutny los sierotami to ich jedyny sprzymierzeniec w desperackiej walce o przetrwanie podczas najmroczniejszych dni w historii ludzkości.

Już dziś obejrzyj premierowy trailer i wyrusz w mroczną przygodę przez ogarniętą wojną średniowieczną Francję, nieustannie nękaną przez inkwizycję i niezliczone hordy wygłodniałych szczurów.

Olśniewający średniowieczny świat A Plague Tale: Innocence ożywa na ekranie dzięki przygotowanym przez doświadczony zespół twórców efektownym lokacjom, artystycznej oprawie oraz fenomenalnej ścieżce dźwiękowej.

A Plague Tale: Innocence na konsole PS4 oraz Xbox One można już kupić w przedsprzedaży w dobrych sklepach z grami. Dla klientów wybranych sieci partnerskich CDP czekają dodatkowe bonusy:

  • Wybierając grę w Media Expert, klienci otrzymają dodatkowo unikalny winyl z oryginalną ścieżką dźwiękową z gry, nad którą czuwał sam Olivier Derivière (promocja trwa do wyczerpania zapasów)
  • Kupując grę w przedsprzedaży w RTV Euro AGD, klienci otrzymają dodatkową zawartość DLC w grze: trzy alternatywne herby i stroje dla bohaterów.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl