Patriot Viper Gaming z nowościami na Computex 2019

 

Najwięksi gracze branży komputerowej udali się na Computex 2019, więc Patriota, jako wiodącego producenta pamięci i nośników danych, także nie mogło zabraknąć na tajwańskich targach komputerowych. Amerykanie zaprezentują w Tajpej szereg nowych produktów, w tym nowości w ramach gamingowej marki Viper Gaming, takie jak dysk SSD M.2 oraz pamięci DDR z podświetleniem RGB.

VPR100 to dysk SSD w standardzie M.2, bazujący na interfejsie PCIe Gen. 3 X4 NVMe, który wyposażony został w wysokowydajny kontroler Phison E12. Taka kombinacja zapewnia prędkości transferów na poziomie 3100 MB/s dla sekwencyjnego odczytu i 3000 MB/s dla sekwencyjnego zapisu. Nośnik dostępny będzie w pojemnościach do 1 TB, a jego największym wyróżnikiem jest zaimplementowany system podświetlenia RGB, które jest kompatybilne z rozwiązaniami synchronizacji iluminacji stosowanymi przez popularnych producentów płyt głównych.

Patriot P200 to z kolei nowa seria dysków SSD SATA III, które idealnie sprawdzać będą się w przypadku osób poszukujących taniego, wydajnego nośnika dla komputera stacjonarnego lub laptopa. W tym przypadku liczyć możemy na prędkości odczytu sięgające 530 MB/s i zapisu 460 MB/s – osoby przesiadające się z HDD odczują tu ogromną poprawę w szybkości uruchamiania systemu i aplikacji, czasów wczytywania czy transferów.

Nie zabraknie także nowych peryferiów od Viper Gaming, w tym optycznych myszek dla graczy VIPER V550 i VIPER V551 z precyzyjnym sensorem od Pixart (odpowiednio PWM3325 i PWM3327), ergonomicznym kształtem i podświetleniem RGB z możliwością personalizacji. Wśród nowości zaprezentowane zostaną także headset VIPER V380 RGB ze wsparciem dla dźwięku przestrzennego 3D (7.1 Surround Sound) oraz pamięci RAM DDR z serii Viper 4 (Blackout).

Wszystkie nowości można będzie zobaczyć od poniedziałku 28 maja do piątku 31 maja na stoisku Patriot na targach Computex 2019.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl