Ozone wprowadza upgrade swojej najpopularniejszej serii słuchawek. Poznaj nowe Rage Z50.

 

Ciesz się nowym wymiarem koloru z modelami Rage Z50

Seria Rage stała się najpopularniejszą serią słuchawek w historii naszej marki. Agresywny wygląd z wysoką wydajnością trafił do tysięcy graczy z całego świata.

Zgodnie z naszym mottem, Rage potrzebowały ewolucji, adaptacji oraz pójścia na przód, aby spełnić wymagania nowej ery. I to jest dokładnie to co zrobiliśmy. Ciesz się naszym unikatowym wzornictwem, nowymi funkcjami, wytrzymałym materiałem, które dadzą Ci to czego potrzebujesz. Doskonała siła została odnowiona.

„Rage jest częścią naszego wizerunku. Jest to jedna z najbardziej udanych serii, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Chcieliśmy jednak ją poprawić, aby spełnić wymagania graczy. Wyższa wydajność z naszym uznanym klasycznym wyglądem.” mówi Rojo Galvín , Ozone Gaming Brand Manager.

„Dlatego stworzyliśmy obie serie,  Classic oraz Glow, aby nasi fani mogli wybrać różne kolory I wzory do każdego stylu” dodał Galvín.

Wysoki komfort I zoptymalizowana waga
Rage Z50 są wysoko regulowanym I lekkim zestawem słuchawkowym. Pozwolą na wygodne użytkowanie nawet przy długich sesjach gamingowych. Wyposażone są również w wysokiej jakości materiały, miękkie I skórzane nauszniki oraz niską wagę plastiku.

Całkowicie chowany mikrofon
Kochamy wolność I to jest dokładnie to co oferujemy w każdym pojedynczym produkcie. W Rage Z50 można regulować mikrofon do swoich potrzeb lub po prostu go wsunąć do słuchawki, chowając w bezpiecznym miejscu. Możemy być skupieni tylko na tym co robimy. Totalne zanurzenie w grze I w walce.

Świetny dźwięk stereo

Nasza audio seria Rage została zaprojektowana z największą starannością oraz, aby uzyskać unikatowy wygląd. Stała się dzięki temu bardzo popularna. Seria Rage Z50 jest natomiast zoptymalizowana zarówno na niskich, średnich I wysokich częstotliwościach, oferując wspaniałą jakość obrazu oraz pozycjonowanie lepszego dźwięku.

Dostępne w kolorach Glow I Classic

Obecnie gracze prowadzą odmienny sposób życia niż jeszcze kilka lat temu. Tworzymy nasze produkty, aby dostosować się do stylu każdego gracza. Nasz projekt rzuca się w oczy, jest wygodny I dostępny w kilku kolorach. Wystarczy wybrać, który z nich najbardziej Ci odpowiada I zabrać go wszędzie gdzie chcesz.

Ekstremalne emocje. Ekstremalne GLOW

Kiedy jesteśmy w grze powstają nowe emocje. Radość, duma, zaskoczenie, strach, odwaga. Uczucia, które mogą sprawić, że dotrzemy na szczyt. Dzięki nowej linii słuchawek Glow chcemy wyrazić morze emocji, które jest tworzone w grze. Dostępne są 4 kolory. Wybierz swój I używaj Rage Z50 by wygrywać.

Kompatybilne z smartfonami, tabletami i PC

Czy chcesz słuchać swojej ulubionej muzyki na smartfonie, obejrzeć film na tablecie lub korzystać z intensywnej sesji gier na komputerze PC (mini jack w zestawie) Rage Z50 zapewni najlepszą jakość dźwięku w każdym urządzeniu.

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl