Odwiedź stoisko Netgear podczas PGA 2018

 

W dniach 12 – 14 października odbędzie się kolejna edycja PGA. Jest to doskonała okazja dla miłośników gamingu i nowinek technologicznych do zapoznania się z najnowszą ofertą Netgear.

PGA to świetna okazja do przetestowania trzech autorskich konstrukcji. W tym modeli Nighthawk Pro Gaming XR500 i XR700, napędzanego przez czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,7 GHz. Takie rozwiązanie gwarantuje nie tylko doskonałą jakość grania, ale i streamingu w jakości 4K UHD. Ponadto model XR700 wyposażono w siedem portów o przepustowości 1 Gb/s oraz port 10G SFP+ umożliwiający podłączenie Internetu oraz innych urządzeń typu NAS.

System operacyjny DumaOS

Nie bez znaczenia jest tu również system operacyjny DumaOS. Zapewnia on nie tylko lepszą wydajność sieci, ale i oferuje funkcje nie występujące w standardowym routerze. Panel nawigacyjny DumaOS charakteryzuje łatwy w obsłudze, czytelny interfejs oraz możliwość pełnego dostosowania wyglądu.

 

Sprawdź nasz tekst

TP-Link Archer C3200 – recenzja

 

QoS i opcja geofiltr

Planujesz udział w ważnej telekonferencji? Chcesz skorzystać z funkcji przesyłania strumieniowego w 4K? Z funkcją Quality of Service (QoS) użytkownik ma pełną kontrolę nad wszelkimi opóźnieniami. Z kolei opcja geofiltr pomaga połączyć się z optymalnym serwerem, uwzględniając jedynie te, które znajdują się na określonym w ustawieniach terenie.

 

Wypróbuj nasz gamingowy router

Odwiedzający będą mieli również okazję przetestować gamingowy router Nighthawk Pro Gaming SX10 z dwoma portami 10G/Multi-Gigabit Uplink. Urządzenie umożliwia strumieniowanie filmów w jakości Full HD na wiele urządzeń. Ponadto SX10 wyposażono w funkcję zwiększenia przepustowości sieci dzięki automatycznie adaptującym się portom 100M, 1G, 2,5G, 5G lub 10G.

Wspieramy drużyny esportowe

Netgear jest uznanym producentem routerów przeznaczonych dla graczy. Od lat współpracuje z profesjonalnymi drużynami esportowymi odnoszącymi sukcesy na całym świecie. Wśród nich należy wymienić zespoły takie jak: Dynasty, NRG, Ninjas in Pyjamas, Warriors Gaming Squad czy Avant Garde.

Szukajcie najlepszej rozrywki w hali nr 7 na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w dniach 12-14 października br. Więcej o prezentowanych produktach Netgear można dowiedzieć się na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl