Nowości w serii dla graczy ASUS Cerberus

 

Seria ASUS Cerberus znana do tej pory ze słuchawek gamingowych zostaje poszerzona o podświetlaną klawiaturę USB, optyczną mysz i podkładkę. Wszystkie urządzenia odznaczają się wyjątkową jakością wykonania, ergonomią i precyzyjną kontrolą. Sprawdzą się w intensywnych maratonach gier i będą idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy oczekują od profesjonalnego sprzętu dużej wytrzymałości.

 

Odporna na zalanie klawiatura

Klawiatura dla graczy Cerberus jest podłączana przez interfejs USB i podświetlana diodami LED. Posiada dwanaście dedykowanych i łatwo dostępnych klawiszy makr. Umożliwiają one natychmiastowe wywołanie komend, dzięki czemu gracz zyskuje przewagę taktyczną nad swoimi rywalami. Jest odporna na zalanie, a powleczone gumą nóżki zwiększają stabilność i niwelują przemieszczanie się. Metalowa płytka SECC stanowi mocną i trwałą konstrukcję, która wytrzyma intensywne obciążenia podczas wielogodzinnego grania. Obudowa chroni przed skutkami przypadkowego zalania, a zintegrowany otwór odpływowy zapobiega przedostaniu się płynu do wnętrza urządzenia oraz ułatwia czyszczenie.

Cerberus gaming keyboard

Optyczna mysz dla prawo i leworęcznych

Mysz dla graczy Cerberus to wygodna, stylowa optyczna mysz, wyprofilowana pod kątem prawo i leworęcznych użytkowników. Oferuje komfort użytkowania bez względu na rodzaj chwytu. Wyposażona została w czterostopniowy przełącznik DPI, który zapewnia dokładność i umożliwia natychmiastowe dostosowanie czułości za pomocą czterech dostępnych trybów. Mysz może zyskać na prędkości podczas zwykłych partii gier lub na wyjątkowej precyzji wtedy, gdy jest ona niezbędna, np. gdy chcemy oddać bardzo celny strzał. Kolorowa dioda LED wskazuje aktualnie wybrany poziom czułości.

Cerberus gaming mouse

Pokryte gumą boki myszy nie nagrzewają się od dłoni i zapobiegają wyślizgiwaniu się z rąk podczas najbardziej gorących batalii. Wszystkie te rozwiązania zapewniają pełną kontrolę nad rozgrywką.

 

Ravcore Mistral Test myszki dla graczy

 

Wytrzymała podkładka pod mysz

Podkładka pod mysz Cerberus dopełnienia zestaw dla graczy, dostarczając użytkownikom jeszcze więcej kontroli. Wykończona najwyższej jakości, grubo plecioną tkaniną stanowi idealną podstawę dla myszy, zapewnia zwiększoną kontrolę i precyzję ruchów. Będzie działała ze wszystkimi optycznymi i laserowymi myszkami. Powstała w wyniku wielu testów, które sprawdzały poziom kontroli i trwałość. Oporna na strzępienie, z mocnymi, wyszywanymi brzegami będzie służyła wiele lat.

cerberus gaming mouse pad

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Klawiatura i mysz dla graczy ASUS Cerberus są już dostępne w Polsce. Podkładka będzie dostępna w drugiej połowie lutego 2016 r.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • Klawiatura dla graczy Cerberus – 259 zł brutto
  • Mysz dla graczy Cerberus – 129 zł brutto
  • Podkładka pod mysz Cerberus – 49 brutto

 

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl