Nowość od Tendy – dwuzakresowy, bezprzewodowy router MU-MIMO AC10U

 

Tenda AC10U to dwuzakresowy, bezprzewodowy router AC1200 działający w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz, który jest wspomagany przez szereg najnowszych technologii oraz 4 anteny 5 dBi dla jak najlepszej wydajności.

Niezawodna prędkość

Router Tenda AC10U oferuje łączną prędkość WiFi do niemal 1200 Mb/s. W przypadku, gdy użytkownik nie może skorzystać z bezprzewodowej sieci, pomocne mogą się okazać 4 gigabitowe porty zapewniające szybkie i stabilne połączenie z internetem. W urządzeniu zaimplementowano wydajny procesor 1 GHz, który osiąga znacznie więcej od CPU 580 MHz, a także pobiera mniej energii. Dodatkowo router posiada port USB 2.0 pozwalający na udostępnianie plików lub podłączenie drukarki.
Sprawdź nasz test

TP-Link Archer C3200 – recenzja

Doskonałe pokrycie i stabilna wydajność

Tenda AC10U została wyposażona w szereg technologii, które zapewniają jak najlepsze pokrycie mocnym sygnałem. Beamforming+, czyli formowanie wiązki, automatycznie wykrywa urządzenia korzystające z sieci bezprzewodowej, aby skupić na nich moc nadawania sygnału. Technologia MU-MIMO pozwala na korzystanie z sieci z wielu urządzeń na raz bez utraty prędkości. Router wyposażono w 4 zewnętrzne anteny 4 dBi wzmacniają sygnał sieci, aby móc z niej bezproblemowo korzystać w innych pomieszczeniach.

Inteligentne zarządzanie dzięki aplikacji Tenda

Za pomocą aplikacji Tenda użytkownik może m.in. ustawić harmonogramy w celu automatycznego włączania i wyłączania WiFi, co pozwala oszczędzać energię lub sprawdzić poziom wykorzystania sieci na danych urządzeniach.
Router Tenda AC10U będzie dostępny wprowadzony do polskiej sprzedaży w lutym 2018 roku.
Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl