Niszczycielska siła War Thunder – nowa aktualizacja już wkrótce finał

 

Precyzyjne uderzenia rakietowe w pojazdach naziemnych już niebawem pojawią się w grze War Thunder

 

12 maja 2016 rokuGaijin Entertainment ogłosiło, że War Thunder czeka wkrótce większa aktualizacja, która wprowadzi do gry całkowicie nową broń – kierowane pociski rakietowe. Rakiety będą wystrzeliwane z dodatkowych pojazdów i naprowadzane bezpośrednio przez gracza aż do momentu trafienia w obrany przez niego cel. Dodanie kolejnego, niszczycielskiego typu wyposażenia ma za zadanie dodatkowo urozmaicić rozgrywkę oraz skłonić uczestników do zastosowania nowych, unikalnych strategii i taktyk.

WarThunder_Guided_Missiles

Prócz nowej broni w grze pojawią się specjalne pojazdy dostosowane do jej przewożenia. Będzie to między innymi, bazujący na podwoziu T-62, sowiecki IT-1 – pierwszy i ostatni czołg w historii Związku Radzieckiego, który nie posiadał działa. Uzbrojony w 15 rakiet, IT-1 będzie gotowy do zniszczenia przeciwnika schowanego nawet za ogromną przeszkodą terenową. Wraz z nową aktualizacją inne nacje otrzymają także własne wehikuły z kierowanymi pociskami. Więcej informacji o nowym typie broni znajdziecie na oficjalnym blogu deweloperów: http://warthunder.com/en/devblog/

Od momentu wprowadzenia ostatniej aktualizacji, gra War Thunder, wspierana  przez Oculus Rift CV1, otwiera przed graczem możliwość udziału w ekscytujących scenariuszach bojowych w zupełnie odmiennych warunkach.  Użytkownicy mogą wspiąć się na całkiem nowy poziom rozgrywki, przenosząc się wirtualnie w przeszłość i wcielając  w rolę czołgisty, lub pilota z okresu II Wojny Światowej. Sterując statkiem powietrznym i przechodząc na tryb lotu z widokiem z kokpitu, lotnicy otrzymują dostęp do szczegółowych paneli i narzędzi, które pozwalają im poczuć się jak w prawdziwym myśliwcu lub bombowcu. Drobiazgowa rozdzielczość 2K Oculus Rift CV1 pomaga graczowi zobaczyć przez oszklony kokpit ogromne obszary krajobrazu, nie pozostawiając wrogowi „martwego punktu”, w którym mógłby się ukryć.

WarThunder_Guided_Missiles_2

By wypróbować możliwości Oculus Rift CV1 w War Thunder należy pobrać tytuł za darmo zaznaczając przy instalacji opcję „pełny klient” i „Oculus Rift” w menedżerze klienta, następnie pobrać grę, zapisać i zainstalować ją na dysku, po czym uruchomić aplikację startową. Gracze z VR mogą dołączyć do zawodników walczących między sobą, spróbować swoich sił w trybie dla jednej osoby, zagrać z innymi w systemie kooperacji lub przy użyciu opcji testowych wykonać zapierające dech w piersi manewry. W celu zwiększenia poziomu doznań rekomendowane jest wykorzystanie odpowiednich peryferii – flightsticka, czyli drążka do sterowania oraz dźwignię przepustnicy.

 

Przeczytaj więcej informacji na temat współpracy pomiędzy Oculus Rift CV1 i War Thunder: https://warthunder.com/en/devblog/current/899/

Sprawdź destrukcyjne zdolności kierowanych pocisków rakietowych: https://www.youtube.com/watch?v=RcBDj-Ayq0A
Prezentacja nowych pojazdów w związku z 70 obchodami Dnia Zwycięstwa:
http://warthunder.com/en/news/3718-news-victory-day-in-war-thunder-presentation-of-new-vehicles-en/

źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl