NAVITEL R600 nagrodzony statuetką „Sukces Roku 2018”

 

Podczas siódmej edycji prestiżowej Gali „Osobowości i Sukcesy” firma NAVITEL POLAND, producent nawigacji samochodowych, wideorejestratorów i tabletów otrzymała statuetkę „Sukces Roku” w kategorii „Najlepszy produkt” za rejestrator samochodowy NAVITEL R600.

 

 

W sobotę, 7 kwietnia 2018 roku w Folwarku Łochów odbyła się gala „Osobowości i Sukcesy 2018”. Podczas uroczystości nagrodzono wybitne produkty, usługi oraz osobowości, które swoją popularnością w ubiegłym roku zasłużyły na szczególne wyróżnienie. Laureatów w sześciu kategoriach wybierała kapituła, w której skład wchodzą członkowie redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz zwycięzcy poprzednich edycji gal. Nominacje do statuetek były zbierane mailowo, bezpośrednio oraz telefonicznie do 31 marca 2018.

 

Sprawdź nasz test

Xblitz Dual Core – rejestrator jazdy z dwoma kamerkami

 

– Wyróżnienie dla naszej flagowej kamery samochodowej to zasługa klientów, którzy coraz bardziej doceniają innowacyjne rozwiązania. Sprzedaliśmy już ponad 300 000 urządzeń i zainteresowanie produktami marki nieustannie wzrasta. Wideorejestrator NAVITEL R600 w swoim segmencie wyróżnia się zaawansowaną optyką SONY, wyglądem oraz jakością wykonania. To niezbędny element każdego samochodu, który pozwoli zabezpieczyć się przed kolizją i niepożądanym zdarzeniem na drodze – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL® EUROPE.

(C) 2018 Radoslaw NAWROCKI / Excellent Events

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3887 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
  • Weronika Szybka

    To mnie zaskoczyliście tą informacją. Kamerka, która ma mocowanie niepozwalające na przenoszenie do innego auta, słabo nagrywa w dzień w bardzo niskiej rozdzielczości i w ciemnym obrazie jest kamerką roku ? Śmieszne.