Natec Tetra czyli pełen zestaw dla komputera

 

Wyposażenie komputera w pasujące do siebie urządzenia peryferyjne nie jest łatwe. Szczególnie trudno jest dokonać tego przy ograniczonym budżecie. Dobrym rozwiązaniem jest zestaw Natec Tetra, który pozwoli na uzupełnienie komputera o bezprzewodową klawiaturę i mysz, głośniki oraz podkładkę. Zestaw dostępny jest w trzech wersjach: grafitowo-szarej, białej oraz biało-błękitnej.

Klawiatura zastosowana w zestawie Natec Tetra to bezprzewodowy, niskoprofilowy model z pełną gamą 104 klawiszy. Znajdziemy tutaj więc blok numeryczny, nieoceniony przy pracy z danymi. Zasięg działania klawiatury to około 10 metrów. Producent podkreśla także żywotność wzmocnionych warstwą PU (poliuretany) nadruków na klawiszach. Funkcje multimedialne uzyskiwane są, podobnie jak w klawiaturach znanych z laptopów, przez naciśnięcie klawiszy funkcyjnych wraz z Fn.
Mysz bez ogonka
Podobnie jak znajdująca się w zestawie Natec Tetra klawiatura, także i mysz jest bezprzewodowa. Niewielka, dopasowana zarówno dla użytkowników prawo-, jak i leworęcznych, ma możliwość regulacji rozdzielczości od 800 do 1600 DPI. Mysz korzysta z łączności bezprzewodowej 2,4 GHz.
Głośniki
Niewielkie głośniki stanowiące część zestawu Tetra wprawdzie nie zadowolą melomanów, ale w pełni wystarczą np. do przeprowadzenia telekonferencji. Stylistycznie dopasowane do reszty zestawu, a więc łączące czarny grafit z jaśniejszą szarością, białe lub biało-błękitne (w zależności od wersji całego zestawu), dysponują łączną mocą 6 W. Zasilane są natomiast z portu USB.
Świat pod ręką
Uzupełnieniem zestawu Natec Tetra jest materiałowo-gumowa podkładka pod mysz. Jej wierzchnia powierzchnia współpracująca zarówno z myszkami laserowymi, jak i optycznymi ma zapewnić większy poślizg, a co za tym idzie także większą prędkość obsługiwanego urządzenia. Podkładka ma nadruk mapy świata i, podobnie jak cały zestaw, jest dostępna w grafitowo-szarej lub białej wersji.

Ceny zestawu Natec Tetra wynosi 119,90 zł.

Specyfikacja: 

– Klawiatura
– Liczba klawiszy: 104
– Bezprzewodowa: 2,4 GHz
– Mechanizm: membranowy
– Niskoprofilowa
– Klawisze multimedialne: tak, 12 – z klawiszem Fn

Mysz
– Rodzaj sensora: optyczny
– Rozdzielczość: regulowana 800 – 1600 DPI
– Bezprzewodowa: 2,4 GHz
– Liczba przycisków: 4
– Głośniki Moc RMS: 2 x 3 W
– Impedancja: 4 Ohm
– Głośność: 85 dB
– Zasilanie przez USB
– Podłączenie audio: mini-jack 3,5 mm
– Długość kabla: 1,3 m

Podkładka
– Wymiary: 265 x 215 mm
– Grubość: 2 mm
– Tkanina + guma
– Dla myszy optycznych i laserowych
– Powierzchnia typu speed

Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl