Najnowszy sprzęt i gamingowe emocje na stoisku ASUS – PGA 2015

 

Firma ASUS, jak co roku, dostarczy odwiedzającym gamingowych emocji, licznych turniejów, konkursów z cennymi nagrodami i mnóstwem gadżetów.

Oprócz tego, uczestnicy święta gier komputerowych i sprzętu elektronicznego będą mogli zakupić wybrane urządzenia w promocyjnych cenach.

Specjalnie dla wielbicieli bezkompromisowej wydajności i gamingowych emocji, ASUS przygotował wyjątkową strefę dla graczy w czerwono-czarnych barwach Republic of Gamers. Na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze płyty główne z serii Z170, komputery, karty graficzne, monitory z serii ROG i peryferia – niektóre z nich po raz pierwszy w Polsce. Odwiedzający będą mogli na własnej skórze sprawdzić działanie najwydajniejszych urządzeń na rynku i skorzystać z kilkunastu stanowisk do grania. Oko ucieszy też imponujący mod autorstwa Malik Customs – prezentujący kartę graficzną Poseidon GTX 980, płytę główną Maximus VII Formula i chłodzony cieczą.

Na pewno nie zabraknie mocnych wrażeń – producent zapowiada ekscytujące turnieje i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami od ROG oraz specjalnie przygotowane na tę okazję promocje – obniżki sięgną nawet do 50 proc. Jednak na tym nie koniec. Odwiedzający stoisko ASUS zmierzą się w pojedynkach 1 na 1 w grach FIFA 16 oraz Mortal Kombat, a najlepsi z nich staną oko w oko z utytułowanymi zawodnikami, takimi jak Mistrz Polski Mortal Kombat 2011 – Adam Makiah Moonspell. W ramach kampanii Play It Cool na stoisku pojawią się także znani i lubiani streamerzy – MKRR3 oraz GrabaGra.

Co ważne, przez wszystkie trzy dni trwania targów Poznań Game Arena, czyli od 16 do 18 października na ulicach Poznania pojawi się autobus ASUS Republic of Gamers – który będzie nie tylko dogodnym środkiem transportu dla uczestników imprezy, ale i kolejną gamingową strefą z niespodziankami.

Stoisko firmy ASUS będzie można odwiedzić od 16 do 18 października w hali A7.

Warto też śledzić strony firmy ASUS na Facebooku – znajdą się tam najświeższe informacje, zdjęcia i video ze strefy. A przed i w trakcie trwania imprezy – konkursy i zabawy, także dla osób, które nie będą mogły przyjechać do Poznania.

źródło: gamearena.pl
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
  • Dorkus

    Widziałem pokaz ich routera z rekordowym transferem. Brałbym w ciemno, i to mimo pająkowatego wyglądu 😉