Motorola łączy w Święta

 

motorola one
dla tych, którzy chcą mieć wszystko

Przedstawiamy motorola one — najbezpieczniejsze, najlepiej połączone i najbardziej dostępne urządzenie w historii naszej marki. Tym białym lub czarnym smartfonem możesz tłumaczyć menu w zagranicznych restauracjach, identyfikować budynki i zabytki, a nawet sprawdzić, gdzie można kupić takie buty — wystarczy szybka akcja w Obiektywie Google. Po jednym naładowaniu bateria wystarcza na cały dzień. Telefon jest też zawsze gotowy na nieoczekiwane wyzwania dzięki regularnym aktualizacjom i funkcji Google Play Protect. Ciekawe chwile możesz uwiecznić przy użyciu technologii dwóch aparatów o rozdzielczości 13 MP i 8 MP, a zdjęcia i filmy urozmaicić efektami, takimi jak kinograf czy wideo poklatkowe!

moto g6
dla fotografa

Inteligentny system aparatów fotograficznych moto g6 potrafi identyfikować ciekawe miejsca oraz kopiować obrazy tekstu do e-maili, SMS-ów i notatek, dlatego ten smartfon to prezent nie tylko piękny, ale i mądry. Dwoma aparatami o rozdzielczości 5 MP i 12 MP możesz robić portrety o jakości studyjnej — nawet przy słabym oświetleniu, a takie efekty jak kolor dodatkowy czy selektywne wyostrzenie wyróżnią Twój post na Instagramie! Moto g6 imponuje nie tylko funkcjami fotograficznymi. Po jednym naładowaniu zachowuje energię na cały dzień, a potężny procesor i łączność 4G eliminują wybór między szybkością pobierania a jakością wideo.

 

Sprawdź nasz test

Neffos X1

 

moto z3 play
dla osób w ciągłym ruchu

Kontynuując tradycję rodziny moto z, model moto z3 play łączy w sobie wyświetlacz nowej generacji od krawędzi do krawędzi z eleganckim designem Motoroli. To lekkie urządzenie z obudową wykonaną w całości z aluminium i szkła Corning Gorilla Glass ma najnowszy procesor i oferuje błyskawiczną łączność sieciową, dzięki której nadążysz za rytmem współczesnego życia. Co więcej, smartfon możesz szybko połączyć z dodatkiem moto power pack i uwieczniać wrażenia z całego weekendu aparatami o rozdzielczości 12 MP i 5 MP. Zdjęcia prezentują się świetnie z wbudowanym  efektem kinografu i trybami portretowymi, a sztuczna inteligencja w Obiektywie Google dostarczy Ci informacji o fotografowanych obiektach.

moto e5 play
dla nastolatków

Użytkownikom ceniącym bogactwo funkcji w przystępnej cenie moto e5 play oferuje wydajność, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Moto e5 play ma wbudowany czytnik linii papilarnych, dwa aparaty, funkcję oszczędzania danych, wyświetlacz Max Vision o przekątnej 5,3 cala oraz wszystkie inne potrzebne funkcje za ułamek ceny urządzeń konkurencji. Dostępna w wersji czarnej i złotej moto e5 play to prezent na piątkę dla uczniów, studentów i wszystkich miłośników najnowszych technologii w rozsądnej cenie.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3694 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl