Modecom Volcano Pad – recenzja podkładki

Modecom Volcano Pad to podkładka pod klawiaturę i mysz dla graczy. Wymiarami oraz wyglądem na pewno taka jest, ale czy gamingowy wygląd idzie w parze z jakością wykonania oraz komfortem użytkowania? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was!

>>>Kup Volcano Pad najtaniej!<<<

Podstawowe informacje, opakowanie

Podkładka znajduje się w kartonie, na którym producent, prócz podstawowych informacji o produkcie umieścił grafiki odpowiadające tym, które są na samej podkładce. W kartonie znalazł się również otwór, przez który możemy sprawdzić jakość materiału przed zakupem.

Wymiary podkładki to 800 x 345 mm, a jej grubość wynosi 4 mm.

Wykonanie i wrażenia

Podkładka utrzymana jest w czarno-czerwonej kolorystyce. W części podkładki, która znajdzie się pod klawiaturą znajduje się duża grafika, natomiast w części, gdzie korzystamy z myszy znajdziemy logo producenta oraz nazwę serii. Podkładka nie jest symetryczna, to znaczy z prawej strony jest nieco szersza (345 mm) niż z lewej (290 mm). Materiał jest śliski, gładki. Krawędzie są obszyte i oplecione czerwoną nicią. Niewątpliwie jest to zaletą tej podkładki, choć nicie w niektórych miejscach się przesuwają i odsłaniają czarny materiał. Myszy, nawet ze słabszymi ślizgaczami, nie miały problemu z poruszaniem się po podkładce. Sensory, laserowe oraz optyczne, również nie mają problemu z pracą na tej podkładce i dokładnie śledziły ruchy na całej powierzchni podkładki.

Spód został wykonany z czarnej gumy, która zapewnia podkładce świetną przyczepność do blatu. Przez cały czas użytkowania podkładki ani razu nie przesunęła się podczas gry – guma antypoślizgowa robi to co do niej należy.

Podsumowanie

Z Vlocano Pad korzysta się przyjemnie. Niska cena na pewno skusi nie jedną osobę, a pozostali powinni się przekonać do tej podkładki za sprawą jakości jej wykonania. Produkt od Modecom to bardzo dobry produkt w jeszcze lepszej cenie. Jest kompatybilny z różnymi sensorami, ślizg myszek jest dobry i na pewno może posłużyć przez kilka lat. Wszystkim, którzy szukają podkładki nie tylko pod mysz, ale i pod klawiaturę polecam Volcano Pad.

WavePC - rekomendacja

>>>Kup Volcano Pad najtaniej!<<<

 

Sprzęt do testów dostarczyła firma Modecom. Dziękujemy!modecom logo

O Jakub Laskowski 149 Artykuły
Pasjonat sprzętu komputerowego, gier i wszelkich gadżetów.