Mistrzostwa Call of Duty World League (CWL) Championship 2017 prezentowane przez PlayStation 4 zaczynają sie już dziś

 

 

W pierwszych mistrzostwach w Call of Duty od Activision –  obecnie najpopularniejszą konsolową dyscyplinę esportu – zmierzą się 32 najlepsze zespoły z Ameryki Północnej, Europy i Azji. Stawką rozgrywek toczących się w Amway Center będzie pula nagród wynoszącą 1,5 miliona dolarów.

Będzie to kulminacja zmagań z całego sezonu o łączną pulę 4 milionów dolarów, największą jak dotąd w esportowj historii Call of Duty

Bądź na bieżąco dzięki transmisjom online, 9 – 13 Sierpnia, tylko w MLG

Ponad 19000 graczy Call of Duty, najpopularniejszą konsolową dyscyplinę esportu – rywalizowało ze sobą przez cały rok, lecz tylko 32 zespoły mają szansę zmierzyć się w mistrzostwach Call of Duty World League (CWL) Championship, prezentowanych przez PlayStation 4 i rozpoczynających się już dziś w Amway Center w Orlando na Florydzie. W turnieju zorganizowanym przez Major League Gaming Corp. (MLG) przy współpracy z Activision Publishing, Inc. najlepsze zespoły na świecie z rejonów Ameryki Północnej, Europy i Azji (regionu APAC) będą walczyć o swoją cześć puli 1,5 miliona dolarów, tytuł Mistrzów CWL 2017 i miano najlepszej drużyny w Call of Duty na świecie. Rozgrywki z tego tygodnia wliczają się także do rocznej puli nagród, która jest najwyższą w historii turniejów Call of Duty i wynosi łącznie 4 miliony dolarów.

 

Sprawdź nasz test

Genesis Thor 300 TKL – recenzja

To był wspaniały rok dla Światowej Ligi Call of Duty, z jeszcze większą ilością graczy mierzących się ze sobą, zarówno tych profesjonalnych jak i dopiero zaczynających swoją esportową karierę,” powiedział Rob Kostich, wiceprezes i dyrektor naczelny Call of Duty. „Poprzez nasze partnerstwo z MLG staramy się także podnosić poprzeczkę w dostarczaniu setek godzin transmisji do wszystkich użytkowników MLG.tv. Dla milionów fanów grających aktywnie w Call of Duty i oglądających rozrywki wszystko kumuluje się w tym momencie, epickiego tygodnia, w którym 32 zespoły stoczą pojedynki na najwyższym poziomie.”

W tym największym esportowym wydarzeniu w konsolowym świecie, rozgrywającym się na Wschodnim Wybrzeżu, biorą udział najlepsze zespoły z całego świata, kwalifikujące się w oparciu o CWL Pro Points – łącznie ze zwycięzcą pierwszego etapu playoffów CWL Global Pro League, grupą Splyce i mistrzami CWL Anaheim Open, drużyną Luminosity. Zwycięzcy drugiego etapu playoffów CWL Global Pro League, OpTic Gaming także pojawią się na scenie w specjalnym starciu mistrzów.

Tak prezentuje się rozkład grup na CWL Championships 2017 :

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
OpTic Gaming Team EnVyUs EUnited Luminosity
Epsilon Esports Elevate Mindfreak Rise Nation
Echo Fox Projekt Evil Team Infused Supremacy
3sUp Mindfreak Black Lethal Gaming Team Vitality
GRUPA E GRUPA F GRUPA G GRUPA H
FaZe Clan Fnatic Splyce Enigma6
Red Reserve Evil Geniuses Ghost Gaming Cloud9
Allegiance Str8 Rippin Millenium Team MRN Black
Era Eternity Tainted Minds Team Kaliber Rogue

Najnowsze informacje o Call of Duty World League, prezentowanym przez PlayStation®4, i transmisje na żywo z turnieju znaleźć można na stronach http://www.callofduty.com/cwltv.majorleaguegaming.com/channel/cwlwww.youtube.com/majorleaguegaming oraz profilu @CODWorldLeague w serwisie Twitter, Instagram i Facebook.

Źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl