Mionix Sargas XXL: podkładka na całe biurko

 

Podkładki mogą występować w różnych rozmiarach. Od niewielkich powierzchni, na których zmieści się tylko myszka, aż po podkładki, na których stawiamy także klawiatury. O krok dalej poszli projektanci z Mionix, prezentując podkładkę, która z powodzeniem zakryje całą powierzchnię biurka.

5HqaM1Z5WHKXLLfXoNihvfKtCNN-OCG4ZBQegRNZxuY,ckBtiGXghcCokvysOaDZZU48Ku9csNF3uPAVDjE_iUo

Sargas XXL może poszczycić się naprawdę imponującymi rozmiarami (120 x 50 cm) i pozwoli zamienić całe biurko w jedną wielką podkładkę. Zapewni to nie tylko płynne ruchy myszką, ale także stabilizację klawiatury czy choćby wygodniejsze miejsce na nadgarstki.

wfpsYA5xHT9ukamUsXnI10QmDlbCLLMAfOmxSzzgKKg

Podkładka została wykonana ze specjalnie tkanej mikrofibry, która zapewnia minimalną utratę danych przy sensorach optycznych, jak i laserowych. Dodatkowo jej powierzchnia jest wzmocniona i wodoodporna, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości, co przy takim rozmiarze jest szczególnie istotne.

 

Ozone Ground Level Evo Test podkładki pod mysz

 

Pomimo swoich rozmiarów produkt jest stosunkowo lekki i bardzo elastyczny. By uniknąć często występujących przy materiałowych podkładkach uszkodzeń na krawędziach, jej boki zostały przycinane laserowo.

9QXLXWQGFnx3ViOmqtBilcmbZCPN9NIGCv22tYgOI3g

Mionix Sargas XXL to ciekawa propozycja z odświeżonej serii podkładek szwedzkiego producenta. Zwiększono ilość dostępnych rozmiarów, wprowadzając dodatkowo nazewnictwo bazujące na uniwersalnych oznaczeniach, od S do XXL.

_qz8mJQ_D1kd9TmPsjhQgAb-y0wNI7Zx3bHS2PiIw9w

Jak zapewnia producent, nowe podkładki pojawią się w sprzedaży na polskim rynku w pierwszym kwartale tego roku.

 sargas_xxl-rev05-transp

Specyfikacja:

  • Materiał: trwała, gładka i elastyczna mikrofibra
  • Powierzchnia: wodoodporna
  • Wymiary: 1200mm x 500 mm
  • Grubość: 2,5 mm
  • Kompatybilność: system optyczny LED i laser
źródło: informacja prasowa
O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl