Mionix Avior SK – recenzja Avior-a w nowej odsłonie

Pierwszy produkt firmy Mionix, który zawitał na moim biurku, to myszka Mionix Avior SK. Jest to tak na prawdę Avior 7000, jednak w trochę innej odsłonie. Wcześniej wspomniany model cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Jak w testach wypadła wersja SK? Zapraszam na recenzję!

>>> Sprawdź najniższe ceny Mionix Avior <<<

Zawartość opakowania

Avior SK dociera do użytkownika w stosunkowo niewielkim opakowaniu wykonanym w czarno-białej kolorystyce. Prezentuje się ono bardzo elegancko. Na froncie znajdziemy zdjęcie myszki, po bokach informacje na jej temat oraz hasła marketingowe, a z tyłu logo SK Gaming by Mionix. W środku poza samą myszką znajdziemy także: ulotkę z najważniejszymi informacjami oraz zestaw naklejek SK Gaming i Mionix.

Wygląd i wykonanie

Mysz została wykonana w całości z dobrego matowego tworzywa. Jest to konstrukcja symetryczna. Patrząc od góry możemy zauważyć dwa przyciski główne z przełącznikami Omrona, podświetlaną rolkę, dwa przyciski do zmiany DPI oraz podświetlane logo SK Gaming. Po obu bokach producent umieścił dwa przyciski dodatkowe. Są one bardzo wygodnie umieszczone. Od spodu widzimy dwa duże ślizgacze, sensor oraz naklejkę modelu. Cała obudowa myszy jest z czarnego tworzywa, pokrytego „gumowaną” warstwą, przyciski do zmiany DPI, boczne oraz spód myszy jest biały. Cała konstrukcja prezentuje się niezwykle elegancko i oryginalnie.

Kabel ma długość ok. 2m. Został on powleczony czarnym materiałowym oplotem, a zakończony jest pozłacanym wtykiem USB.

avior sk 14

Specyfikacja techniczna

  • sensor: Pixart PMW3310DH
  • zakresy dpi: od 50 do 7000 (przeskok co 50)
  • polling rate: 125/250/500/1000Hz
  • przełączniki Omron pod 2 głównymi przyciskami
  • kabel 2m w matariałowym oplocie
  • podświetlany scroll i logo na obudowie
  • wymiar: 125x65x37, waga 100g (bez kabla)

O Kacper Borawski 280 Artykuły
Młody pasjonat komputerów i wszystkiego co z nimi związane. Webmaster oraz redaktor WavePC.pl