Little Shopping – nowa gra edukacyjna na Nintendo Switch (nowa polska gra)

 

Little Shopping to nowa gra edukacyjna dla dzieci, którą na Nintendo Switch wydaje Ultimate Games S.A. W Little Shopping młodsi gracze w prosty i sympatyczny sposób poznają cyfry i nauczą się podstaw liczenia. Datę premierę gry w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 12 marca br.

Za stworzenie Little Shopping odpowiada polska firma Baked Games.

Gra jest skierowana przede wszystkim do najmłodszych graczy. Dzięki Little Shopping dzieci w wieku przedszkolnym mogą w prosty i przyjemny sposób poznać cyfry i ćwiczyć podstawy liczenia. Tytuł pozwala na łączenie nauki oraz zabawy.

Jak wskazuje wydawca, Little Shopping wyróżnia się też prostym i intuicyjnym sterowaniem, w którym wykorzystano udogodnienia płynące z używania ekranu dotykowego.

Rozgrywka polega na robieniu wirtualnych zakupów – odwiedzania sklepów, wybierania określonych towarów z listy zakupowej, a następnie wyłożenia ich na ladzie i zapłaty wirtualnymi monetami. Na graczy czekają 4 mocno zróżnicowane sklepy z szeroką i równocześnie przyjazną dzieciom ofertą. W taki sposób w Little Shopping połączono ze sobą naukę liczenia oraz tradycyjną zabawę w sklep.

Główne cechy Little Shopping:

  • nauka i zabawa;
  • łatwe ćwiczenie umiejętności liczenia;
  • proste i intuicyjne sterowanie;
  • przyjazna dla dzieci oprawa graficzna
  • 4 wirtualne sklepy.

Datę premiery Little Shopping na Nintendo Switch ustalono na 12 marca 2019 r.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3911 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl