Lenovo Legion – Nowa akcja Lenovo Premium Care dla użytkowników urządzeń gamingowych

 

Firma Lenovo uruchomiła program Lenovo Premium Care. Użytkownicy najwyższej jakości komputerów zasługują na najwyższy standard obsługi gwarancyjnej. Naprawa każdego komputera Lenovo Legion będzie trwała maksymalnie 5 dni roboczych!

Lenovo nie tylko nieustannie udoskonala swoje produkty, ale także poprawia standard obsługi klientów. Wyrazem tego jest uruchomiony właśnie program Lenovo Premium Care. Programem objęte są desktopy i laptopy Lenovo Legion oraz laptop Lenovo Yoga serii 500/700/900. Lenovo Premium Care określa maksymalny czas naprawy urządzenia w ramach gwarancji na 5 dni roboczych. W razie jego przekroczenia, firma Lenovo zwraca nie tylko równowartość sprzętu, ale też naprawiony sprzęt!

„Nieustannie wsłuchujemy się w opinie osób, które kupują sprzęt marki Lenovo. Chcemy, aby każdy z naszych klientów miał poczucie, że jest otoczony wraz ze swoim komputerem jak najlepszą opieką. Wyrazem tego jest nie tylko ciągłe udoskonalanie urządzeń od strony technicznej, ale także podnoszenie standardu obsługi konsumenta. Program Lenovo Premium Care ma na celu zapewnianie najwyższego poziomu satysfakcji, jeszcze na długo po zakupie wymarzonego urządzenia.” – informuje Robert Cymerman, Consumer Sales Manager firmy Lenovo.

Program Lenovo Premium Care skierowany jest do nabywców nowych urządzeń. Wystarczy zarejestrować zakup produktu na stronie lenovopremiumcare.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu promocyjnego. Należy to zrobić nie później niż do 31 grudnia 2019 roku, który jest ostatnim dniem trwania Promocji. Gwarancja realizowana jest w systemie door-to-door. Wystarczy zgłosić reklamację za pośrednictwem specjalnego formularza, a zamówiony przez Lenovo kurier odbierze sprzęt od jego użytkownika.

Okres 5 dni na realizację naprawy lub wymiany gwarancyjnej będzie liczony od dnia odebrania urządzenia przez kuriera, do dnia podjęcia pierwszej próby doręczenia produktu po wykonanej naprawie (bądź wymianie) Uczestnikowi Promocji.

 

Sprawdź nasz test

ASUS ZenBook UX410 – laptop bez ramek

 

Urządzenia Lenovo Legion objęte Promocją:

Laptopy:

 

Legion Y520

Legion Y720

Legion Y530

Legion Y730

Desktopy:

 

Legion Y520T

Legion Y720T

Legion Y920T

Legion T530

Legion T730

Komputery Cube:

 

Legion Y720 Cube

Legion C530

Legion C730

 

Pełna lista produktów objętych programem i regulamin promocji dostępna są pod tym adresem. Szczegółowe informacje na temat Promocji znajdziecie Państwo na stronie internetowej LenovoPremiumCare.pl.

Uruchomienie programu Lenovo Premium Care zbiega się z wprowadzeniem do polskich sklepów nowej generacji urządzeń dla graczy marki Lenovo Legion. Nowe desktopy Lenovo Legion T530, T730, C530 i C730 oraz laptopy Y530 i Y730 to m.in. zupełnie odmieniony i dojrzały, stonowany design, jeszcze wydajniejsze podzespoły i usprawniony system chłodzenia.

Więcej informacji o marce Lenovo Legion można uzyskać pod adresem www.lenovogaming.pl lub obserwując @LenovoLegionPolska w serwisie Facebook.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3770 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl
  • Magdalena Głowacka

    Woo, no proszę, niezła akcja lenovo, myślę, że dla legionów, które są świetne tak na marginesie, taki serwis będzie jak znalazł.

  • Ala Alek

    Właśnie sie nad lenovo zastanawiam i muszę przyznać, zę taki serwis to plus, który jak najbardziej warto rozważyć.