Launch pierwszej CHIEFTRONIC – GAMER Obudowy G1

 

Chieftronic G1 opiera się na sukcesie renomowanej Chieftec – jakości oraz doświadczeniu w dziedzinie obudów komputerowych, a także zapewnia świeży i innowacyjny design. W ten sposób spełnione są wysokie standardy graczy i  zaawansowanych użytkowników.
Delikatna i niemniej jednak futurystyczna optyka RGB sprawia ze jest prawie idealna obudowa dla wszystkich fanów RGB, którzy cenią ponadczasową elegancję swojego systemu. Obsługiwane są wszystkie konwencjonalne technologie płyt głównych RGB + 5V,  takie jak ASUS AURA, ASRock RGB Sync, MSI Mystic Light Sync i Gigabyte RGB FUSION.

Już zainstalowany fabrycznie tylni RGB wentylator doskonale uzupełnia podświetlany przedni panel, a dla tych którzy mają ochote na więcej, Chieftronic G1 umożliwia zainstalowaie dodatkowych wentylatorów w panelu przednim jak i na dole obudowy. W dolnej czesci obudowy znajduje się miejsce na radiator 360 mm. Lewy panel boczny ze szkła hartowanego uzupelnia cala RGB optyke i pozwala wszystkim zainstalowanym komponentom świecić w najlepszym świetle RGB.

 

Sprawdź nasz test

Gigabyte Aorus AC300W

 

Przednie filtry wlotu powietrza i wysuwany filtr znajdujący się na dole obudowy, chronią Chieftronic G1 przed kurzem i tym samym zapewniają czyste wnętrze.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3851 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl