Kup ThinkPada X1 Extreme, odbierz monitor i plecak w prezencie

 

Firma Lenovo ogłosiła wyjątkowy pakiet korzyści dla osób, które zdecydują się do końca marca na zakup laptopa ThinkPad X1 Extreme. Na szczęśliwych nabywców tego eleganckiego, nowoczesnego i niezawodnego urządzenia czekają praktyczny monitor Lenovo oraz wzmocniony plecak.

Lenovo ThinkPad X1 Extreme to laptop stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagającego biznesmena. Niewielka waga idzie tu w parze z dużą mocą obliczeniową, najwyższą jakością wykonania oraz wytrzymałą konstrukcją. Komfort pracy gwarantowany jest przez wygodną klawiaturę i technologie zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa danych oraz ochronę prywatności. Wydajna bateria i technologia szybkiego ładowania Rapid Charge sprawiają, że na laptopie można polegać nie tylko w biurze, ale także podczas długich podróży biznesowych.

Teraz w ramach najnowszej Promocji Lenovo, zakup laptopów ThinkPad X1 Extreme premiowany jest dwoma praktycznymi prezentami. Są to:

  1. 23,8-calowy monitor Lenovo ThinkVision T24m z matrycą IPS o rozdzielczości 1920×1080 pikseli, który po podpięciu do laptopa oferuje użytkownikowi jeszcze większą wygodę działania i przestrzeń roboczą.
  2. praktyczny i elegancki plecak Lenovo Y Gaming Armored, który umożliwia wygodny transport urządzenia, zapewniając najwyższy poziom jego ochrony.
Lenovo ThinkVision T24m Lenovo Y Gaming Armored
 

Ekran: 23,8″ IPS, 1920×1080 pikseli

Jasność: 250 cd/m2

Kontrast: 1000:1

Złącza: DisplayPort, HDMI, USB-C

 

Rozmiar laptopa: do 17,3-cala

Kieszenie: 3 komory / 16 kieszeni

Cechy: wzmacniane szelki, wentylowany tył

Wymiary: 505x360x180 mm

Aby skorzystać z Promocji, należy kupić laptopa Lenovo ThinkPad X1 Extreme u jednego z Partnerów biorących udział w akcji i zachować dowód zakupu. Lista sklepów biorących udział w Promocji:

  • Delkom 2000
  • Digitmedia
  • RTV Euro AGD
  • Komputronik
  • Malibu PC
  • Notebooki.pl
  • x-kom.pl

W ciągu 14 dni od dokonania zakupu nabywca powinien wyciąć z opakowania laptopa kod kreskowy produktu i jego numer seryjny oraz przesłać ich skan lub zdjęcie poprzez formularz, udostępniony na stronie x1extreme.pl. Po spełnieniu warunków Promocji, na podany w formularzu adres zostaną wysłane prezenty. Promocja Lenovo trwa od 1 do 31 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli prezentów. Szczegółowe warunki promocji można znaleźć w Regulaminie Promocji.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl