Kingdom Come: Deliverance – ruszyła przedsprzedaż gry. Kolekcjonerskie etui na telefon do zdobycia!

 

Ruszyła przedsprzedaż wyczekiwanej gry Warhorse Studios i Deep Silver, Kingdom Come: Deliverance, która 13 lutego 2018 roku pojawi się na PC, PS4 i Xbox One.
Do zestawów przedsprzedażowych Edycji Specjalnej i Kolekcjonerskiej gry dołączony jest bonus w postaci kuponu na kolekcjonerskie etui na telefon z motywami z gry.

Kingdom Come: Deliverance to oparta na fabule i osadzona w otwartym świecie gra RPG, rozgrywająca się w XV wiecznej Europie Środkowej. Pomścij śmierć swoich rodziców walcząc z najeźdźcami, wypełniając brzemienne w skutkach zadania i podejmując decyzje, które wpłyną na tok rozgrywki. Odkrywaj majestatyczne zamki, leśne ostępy i rozwijające się miasteczka oraz inne, niezliczone i niezwykle realistyczne lokacje na terenie średniowiecznych Czech!

Zamawiając grę przedpremierowo w wybranych sklepach i online, gracze otrzymają kod uprawniający do otrzymania kolekcjonerskiego etui z grafiką z gry Kingdom Come: Deliverance na wybrany model telefonu.​ 

Etui jest wykonane z jakościowego materiału silikonowego, który jest wytrzymały i elastyczny, a grafiki nie ścierają się. Dzięki temu etui będzie wspaniale się prezentowało na każdym telefonie.

Sprawdź nasz test

Czy podkładka ma znaczenie?

 

Najważniejsze cechy Kingdom Come: Deliverance:

  • Ogromny, realistyczny, otwarty świat: Majestatyczne zamki czy rozległe pola, wszystkie lokacje ukazane są w oszałamiającej jakości HD.
  • Nieliniowa fabuła: Wykonuj zadania na przeróżne sposoby i zmierz się z konsekwencjami swoich wyborów.
  • Wymagająca mechanika walki: Walcz na odległość, z ukrycia lub w zwarciu. Wybierz broń i wykonuj dziesiątki unikalnych kombinacji w pełnych emocji, bezlitosnych walkach.
  • Rozwój postaci: Dobieraj elementy ekwipunku, rozwijaj umiejętności i zdobywaj nowe talenty.
  • Dynamiczny świat: Twoje działania będą wpływać na reakcje otoczenia. Możesz walczyć, kraść, uwodzić, grozić, przekonywać i próbować przekupstwa. Wszystko zależy od ciebie.
  • Realizm historyczny: Poznaj postacie historyczne i zanurz się w atmosferze średniowiecznych Czech, podziwiając realistycznie odwzorowane otoczenie.
  • Polska wersja językowa
  • Więcej informacji na: https://www.kingdomcomerpg.com/pl
  • Dystrybutorem gry jest CDP.

Źródło: informacja prasowa

O Paulina Nowak 3925 Artykuły
Newsmanka portalu wavepc.pl